Przegląd mediów

Dlaczego tak długo zakładają telefon?

– Nie sądziłam, że przyłączenie telefonu to tak skomplikowana sprawa i trwa tak długo. Sądziłam, że załatwia się to od ręki. A co będzie z Internetem czy telewizją? Nawet nie chcę myśleć – skarży się pani Agnieszka z Jasła.

Pani Agnieszka z Jasła złożyła pismo do Telekomunikacji Polskiej na przyłączenie telefonu, Internetu i telewizji. Po wywiadzie technicznym okazało się, że są warunki techniczne i usługa zostanie wykonana. Niby wszystko jest w porządku, ale… – Nie sądziłam, że założenie telefonu trwa tak długo. Złożyłam pismo 6 sierpnia br. Wywiad techniczny wyglądał tak, że panowie przyjechali i za moment pojechali z powrotem. Po tygodniu przyjechali i zamontowali kabel. Poinformowali mnie, że do założenia gniazdka przyjedzie ktoś inny. Jeżeli tyle trwa zakładanie telefonu to, co będzie z neostradą czy telewizją? Nie sądziłam, że ta procedura jest tak długa – mówi pani Agnieszka.

Większy zakres prac

Izabella Szum z Biura Prasowego Grupy TP potwierdza, że zlecenie wpłynęło do TP 6.08.2009 i zostało wysłane do realizacji tego samego dnia z umówieniem się z Klientem na 10.08.2009. – Po wywiadzie technicznym okazało się, że da się podłączyć usługi, ale należy wykonać pewien zakres prac, na który potrzeba czasu. Chodziło tu o podwieszenie kabla na kilkudziesięciu metrach i ostatecznie wykonanie instalacji. My chcemy jak najszybciej podłączyć klienta, wszak z chwilą jego podłączenia i uruchomienia usługi Klient ma naliczane opłaty. Niekiedy jednak nie wystarczy zawiesić gniazdko telefoniczne, trzeba wykonać kilka dodatkowych prac. Do końca tygodnia (ubiegłego – przyp. red) będzie to wykonane – wyjaśnia Izabella Szum.

Sprawdziliśmy. Faktycznie, tak jak poinformowała nas pani rzecznik, telefon został przyłączony pod koniec ubiegłego tygodnia.

/mm/
Super Nowości

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
roman
roman
2024 lat temu

dlaczego chcerz tpsę, zamów inego, operatora i nie narzekaj

uok
uok
2024 lat temu

żałuż ,sobie dziecinko, radiowy i odwal się o tpsy

ja
ja
2024 lat temu

haha jest i biedna Gabi bez internetu 🙁
:*

gu
gu
2024 lat temu

ooo Gabi :o:)

gu
gu
2024 lat temu

uok a Ty się naucz pisać 🙂

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x