r e k l a m a
Przegląd mediów

Korupcja w Urzędzie Marszałkowskim.

Dzisiaj późnym popołudniem sąd zastosował areszt na trzy miesiące wobec Agnieszki M i Łukasza A, urzędników zatrudnionych w urzędzie marszałkowskim, a zatrzymanych w związku z podejrzeniem o korupcję.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy chodzi o zarzut płatnej protekcji.

Agnieszka M. startowała w konkursie na stanowisko inspektora, a Łukasz A. był członkiem komisji konkursowej. Marszałek województwa unieważnił dzisiaj ten konkurs.

Dzisiaj zatrzymano także trzecią osobę, mężczyznę, który jest zamieszany w tę sprawę.

Małgorzata Froń

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
pieiorek
pieiorek
2024 lat temu

aresztują Bogusia?

tadeusz
tadeusz
2024 lat temu

O co chodzi przecież powszechnie wiadomo,że dziś bez układów nie da się nic załatwić.Nie ważne czy pracę,czy przetarg! Tych dwóch pracowników urzędu wpadło,tylko dlatego,że komuś podpadło,co miał zapewne cos przyobiecane…Ot,i żródło afery,no i przy okazji szaleństwo medialne,pokazujace niby ramię sprawiedliwości .Ano zobaczycie czytelnicy,ze za tydzień oba osobniki wyjdą na wolność,a nawet awansują w hierarchi zawodowej…To nie żart,taka jest po prostu realna kolej rzeczy w tym zwariowanym kraju!

PJK
PJK
2024 lat temu

SZKODA ZE TERAZ DOPIERO WZIELI SIE ZA PORZĄDKI..A JAK BYŁY BURMISTRZ JASŁA ZAŁATWIAŁ ZA KASĘ STANOWISKA TO WSZYSCY SIEDZIELI CICHO…

pierdziszewo
pierdziszewo
2024 lat temu

dla "tadeusza" :nie daj Boże żeby UBek miał taka szansę.Wiem że tak łatwo to łobuzom teraz nie przejdzie. Są tam jeszcze uczciwi ludzie i UBecji łeb ukręcą….

pierdziszewo
pierdziszewo
2024 lat temu

Tadeusz" mało tego to wcale nie jest tak jak piszesz:po prostu nie tylko tych dwoje pracowników mam nadzieje że wypłyną inni ale skrzywdzili wielu niewinnych i uczciwych ludzi którzy nie dali sie stłamsić i zaczęli walczyć,na całego.Trzymam za nich kciuki i niech zwycieży uczciwość.Choć raz w tym biednym kraju.

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x