r e k l a m a
Przegląd mediów

Najpopularniejsi sportowcy Podkarpackiego Trójmiasta

Idea współpracy trzech miast: Jasła, Krosna i Sanoka w ramach Podkarpackiego Trójmiasta, o czym było głośno od dwóch lat, nie pozostała tylko w sferze dyskusji i projektów. Ma realne szanse na wypełnienie treścią konkretów. Pierwszy krok – z inicjatywy naszej redakcji i władz trzech miast – został zrobiony. Wspólnie organizujemy I Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Podkarpackiego Trójmiasta w 2009 roku.

Jedną z form dobrej współpracy między miastami jest wspólny plebiscyt, co zgodnie orzekli samorządowcy i razem z naszą redakcją wzięli na siebie ciężar organizacyjny nowego przedsięwzięcia. Burmistrz Jasła Maria Kurowska, prezydent Krosna Piotr Przytocki i burmistrz Sanoka Wojciech Blecharczyk oraz prezes zarządu “Nowego Podkarpacia” Tadeusz Więcek, weszli w skład kapituły plebiscytu.

Dziesięciu najpopularniejszych sportowców i trzech trenerów Podkarpackiego Trójmiasta zostanie wybranych przez Czytelników “Nowego Podkarpacia”. Głosować będzie można tylko na oryginalnych kuponach drukowanych w naszym tygodniku oraz poprzez sms i tylko na zawodników i trenerów, których sylwetki wraz ze zdjęciami opublikujemy w świątecznym wydaniu. Lista nominowanych będzie też dostępna na stronach internetowych “Nowego Podkarpacia” oraz urzędów miast w Jaśle, Krośnie i Sanoku. Także internauci wybiorą swojego najpopularniejszego sportowca w głosowaniu na Krośnieńskim Portalu Internetowym Krosno24.pl. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Prawo do zgłaszania sportowców (maksymalnie po trzech z jednej sekcji danego klubu) i trenerów (po jednym) mają kluby i stowarzyszenia, mające siedzibę w Jaśle, Krośnie i Sanoku, a także kapituła plebiscytu. Zgłoszenia (do 2 grudnia, godz. 15) przyjmują koordynatorzy plebiscytu z ramienia organizatorów. Są to: Jerzy Raus, inspektor ds. Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12), Wojciech Pajestka, zastępca naczelnika Wydziału Promocji Urzędu Miasta Sanoka (ul. Rynek 1) oraz Grzegorz Półchłopek, zastępca naczelnika Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Krosna (ul. Lwowska 28 a). Po zgłoszeniu kandydatów i zatwierdzeniu przez kapitułę, sylwetki nominowanych zostaną zaprezentowane w świątecznym wydaniu “Nowego Podkarpacia”. Głosować można będzie od 23 grudnia 2009 do 12 lutego 2010 r. (przy przesyłaniu kuponów pocztą decyduje data stempla pocztowego). Laureatów, którzy zostaną nagrodzeni okolicznościowymi statuetkami, ogłosimy podczas uroczystego finału, najprawdopodobniej na początku marca w Krośnie. W następnych latach finałowe gale odbywać się będą na przemian w Jaśle, Sanoku i Krośnie.

/bh/
Nowe Podkarpacie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obywatelRJS
obywatelRJS
2024 lat temu

uwielbiam takie bezsensowne spotkania urzędników…może poszerzyli by drogę do Krosna i jakieś wspólne projekty finansowe między tymi miastami bo sam pomysł Trójmiasta jest naprawdę fajną inicjatywą.

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x