r e k l a m a
Przegląd mediów

Nowe Podkarpacie: prezes Gamratu odwołany!

Andrzej Czajka nie jest już prezesem jasielskiego Gamratu. Został odwołany przez ministra skarbu w środę 20 kwietnia. Decyzję Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki w Warszawie dostarczono Czajce faksem, w trakcie sesji Rady Miasta Jasła, w której uczestniczył wraz z przedstawicielami związków zawodowych

Andrzej Czajka nie jest już prezesem Gamratu!(fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)

Podczas gdy jasielscy radni dyskutowali na sesji na temat prywatyzacji Gamratu i przyszłości tej firmy, prezes Zakładu Tworzyw Sztucznych „Gamrat” S.A. – Andrzej Czajka otrzymał informację o odwołaniu go z funkcji prezesa. – „Pragnę wyrazić podziękowanie panu Andrzejowi Czajka za dotychczasową pracę w zarządzie Zakładu Tworzyw Sztucznych Gamrat S.A.” – napisał w krótkim komunikacie Grzegorz Barszcz, zastępca dyrektora departamentu nadzoru właścicielskiego ministra skarbu państwa.

Wielkie zaskoczenie

– Z wielkim zaskoczeniem przyjąłem wiadomość o odwołaniu mnie z pełnionej funkcji. Nie znam żadnych przyczyn tej decyzji. Bieżąca sytuacja Gamratu jest bardzo dobra, najlepsza od czasów restrukturyzacji firmy. Pierwszy kwartał 2011 roku zapisał się rekordowym wynikiem z tytułu przychodów ze sprzedaży – mówi Andrzej Czajka. – Przykra jest też dla mnie forma odwołania ze stanowiska. To, w jaki sposób przekazano mi tę informację, po tylu latach pracy i tego, co Gamrat osiągnął pod moim przywództwem, bulwersuje. W chwili obecnej z Gamratem wiąże mnie umowa o pracę i wynikająca z tego tytułu funkcja dyrektora generalnego.

(…)

/wz-s/
Szczegóły w numerze – strona 3.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
STWÓRCA
STWÓRCA
2021 lat temu

Warszawa pokazało pełną kulturę.Nie dziwi mnie to,wszak PO,to fruwają cy pegaz w każdej postaci. Szkoda tylko,ze prezes Czajka dostrzegł teraz dopiero z kim się zadawał,gdy brał łup czyli stołek w Gamracie???
Teraz ma prawo oczekiwać wypowiedzenia umowy o pracę…Tego faxem pewnie nie zrobią,ale 4-ego maja,po udanym obrzędzie beatyfikacji JPII dostanie owo na piśmie poleconym…Los firmy,jak los jego rzekomego genialnego menedżera jest przesądzony…Znikają z mapy polskich firm…
Murzyn może odejść-krótko mówiąc… Pytanie gdzie,jest zbędne-kolesie znajdą mu nową fuchę w Jaśle.Ponoć są knowania dotyczące szpitala…???

jastrząb
jastrząb
2021 lat temu

A dużo tych kolesiów ma?

mlody
mlody
2021 lat temu

ot i final tego co nieodzownw bylo od poczatku jaki menedzer taki koniec

wanda
wanda
2021 lat temu

i bardzo dobrze nie bedzie za publiczne pienadze zatrudniał swoich kolegów

emeryt
emeryt
2021 lat temu

Potencjał intelektualny tego pana jest wypisany na jego twarzy.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X