Przegląd mediów

Podczas przesłuchania uderzył policjanta

33-letni Rafałowi B. z Jasła podczas przesłuchania uderzył policjanta. Grozi mu za to 3 lata wiezienia.

Rafał B. wczoraj popołudniu zgłosił się na posterunek policji gminy Jasło wezwany w sprawie dwóch wykroczeń, jakich się dopuścił. Wcześniej bezpodstawnie wezwał policję na interwencję w Trzcinicy, a także wjechał w drogę, na której obowiązywał zakaz wjazdu.

Podczas przesłuchania doszło do sprzeczki. Rafał B. uderzył łokciem w twarz funkcjonariusza oraz znieważał policjantów słowami powszechnie uważanymi za obraźliwe. Po dłuższej szamotaninie został obezwładniony. Trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Za czynną napaść na policjanta grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Ewa Wawro
Nowiny24.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dzidzia
Dzidzia
2024 lat temu

Ja zawsze przeklinam 'w glowie'…

ixi
ixi
2024 lat temu

kretyn z pipidowy..albo zwykly dres-kark..tacy sa zakala Polski:mad:

Aga
Aga
2024 lat temu

Do ixi może by tak najpierw dowiedzieć się jak było naprawdę a później komentować?

brat .
brat .
2024 lat temu

A dokładnie to było tak dostał wezwanie na Policje-rewir dzielnicowych na ul.Słowackiego tam podczas przesłuchania dostał w twarz chciał wyjść i wtedy został zaatakowany obezwładniony i skatowany przez 5 rosłych Policjantów i przewieziony na Komendę Główną I tam znowu został pobity ponownie. Jak byłem się pytać to mi bezczelnie powiedzieli CYTUJE ze "zesłabł symulant jeden" i go zawieźli do szpitala to jak wytłumaczyć FAKT ze po wypuszczeniu zawiozłem go do szpitala i tam został zatrzymany na leczeniu (ciężki uraz czaszki częściowa utrata słuchu i inne obrażenia po całym ciele). Nie spocznę dopóki nie odpowiedzą za swój HANIEBNY CZYN bo takie… Czytaj więcej »

MILICJANT
MILICJANT
2024 lat temu

I pałą,pałą go przez łeb tak Polska Policja zarabia na chleb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BANDI
BANDI
2024 lat temu

Do BRATA masz całkowitą rację!!!!!!!!!!!!!!! Tak ten sam MILICJANT mnie pobił za to że stałem na dni Jasła w nie odpowiednim miejscu trudno się dziwić pochodzi ze WSI i ma braki w wychowaniu powinni takich z POLICJI WYEKSMITOWAĆ bo przynoszą wstyd całej Ojczyźnie a szczególności JASIELSKA KRP

MILICJANT
MILICJANT
2024 lat temu

Ciekawie ile grozi niebieskim za znęcanie się nad przesłuchiwanym-ciężkie pobicie jak oni to nazywają "naruszenie dóbr cielesnych"tylko co najwyżej upomnienie dostaną !!!!!!!!!!!!!

KGB
KGB
2024 lat temu

Co się dziwicie przecie Jasielska "policja"to wszystko i wszystkie sprawy załatwia PAŁKĄ bo nie umie inaczej, chyba że jeszcze groźbami!!!!!!!!!!!.

luzak
luzak
2024 lat temu

Pewno koński łeb go przesłuchiwal znając życie.

BRAT
BRAT
2024 lat temu

tak czy siak Jasielska policja łże Rafał b.leży w szpitalu po uprzednim skatowaniu ma powyżej 7 dni zwolnienie czy to policyjne przestępstwo nie powinno być ścigane z urzędu bo tak to można nazwać. BRAT

Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x