Przegląd mediów

Ponad 3 mln zł dotacji na drogi w Jaśle

Projekt „Poprawa powiązań komunikacyjnych obszarów gospodarczych i przemysłowych miasta Jasła”, złożony w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa podkarpackiego znalazł się na 13 miejscu listy projektów wybranych do dofinansowania przez zarząd województwa podkarpackiego.

Całkowity jego koszt wynosi 6 263 900,19 zł, natomiast dotacja z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to 3 406 383,21 zł. Inwestycja realizowana będzie od lutego do października 2009 r.

W ramach projektu przebudowana zostanie ul. Fabryczna na długości 780 m, wykonany zostanie chodnik, oświetlenie uliczne oraz przebudowa kabli teletechnicznych.

Wybudowana zostanie też nowa droga KZ4 o długości 521 m, od skrzyżowania z istniejącą drogą krajową nr 28 do planowanej ulicy KZ-1.

Będzie ona biegła przez użytki rolne i łąki, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Wykonany zostanie również chodnik i oświetlenie przy tej drodze, także budowa skrzyżowania skanalizowanego na odcinku 341 m.

Marek Dybaś
Nowiny24.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jpł
jpł
2023 lat temu

… Wybudowana zostanie też nowa droga KZ4 o długości 521 m, od skrzyżowania z istniejącą drogą krajową nr 28 do planowanej ulicy KZ-1. …
a gdzie to jest. Czy wy nie potraficie podać informacji czytelnej – szyfry zostawcie wtajemniczonym.

ERNEST
ERNEST
2023 lat temu

CO TO JEST KZ4? KZ-1? MOZE JEST KTOS KTO POTRAFI NAM TO WYTŁUMACZYĆ.

aga
aga
2023 lat temu

Dybaś pewnie wie skoro pisze 🙂

karolina
karolina
2023 lat temu

Obawiam się,ze te drogi prowadzą do Nasville…
To jak w Korei Płn:są drogi na pokaz i do użytku.Teraz jest epoka budowy szos na pokaz…Te nazwy to brzmią jak nazwy szczytów w Nepalu-K,i coś tam.Nie chcę kojarzyć tej nazwy inaczej,ale mimochodem nasuwa się…

Gratulacje
Gratulacje
2023 lat temu

jeśli nie przebudują skrzyżowania na Baczyńskiego na rondo to niech wsadzą sobie te roboty do własnych "d" pewnie się bardziej tam przydadzą.

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x