Przegląd mediów

Roksana Węgiel w finale The Voice Kids!

Roksana Węgiel już podczas „Przesłuchań w ciemno” muzycznego show TVP2 zachwyciła jury i publiczność. W ostatnim odcinku The Voice Kids 13-letnia jaślanka wyśpiewała sobie finał.

Roksana Węgiel w finale The Voice Kids!
Roksana Węgiel w finale The Voice Kids!

Wokalistka z Jasielskiego Domu Kultury od kilku lat występuje w przeglądach i konkursach piosenki. Udział w The Voice Kids to jej największy do tej pory sukces.

Podczas „Przesłuchań w Ciemno” swoim wykonaniem utworu Beyonce „Halo” podbiła serca jurorów. Wszyscy chcieli mieć ją w swojej drużynie. Roksana jako trenerkę wybrała Edytę Górniak. Ta nie szczędziła jej pochwał. – Myślę, że Beyonce w twoim wieku nie miała takiego głosu – komentowała.

W odcinku emitowanym w ub. sobotę Roksana walczyła o przejście do finałów programu. W gronie trzech rywalek była najmłodsza. – To są dziewczyny, które, moim zdaniem, są moimi następczyniami – takimi słowami Edyta Górniak zapowiedziała „Bitwę” trzech młodych wokalistek, wśród których znalazła się Roksana. Dziewczyny wykonały przebój Miley Cyrus „Wrecking Ball”.

Czytaj więcej: http://www.nowiny24.pl/imprezy/artykuly/a/roksana-wegiel-z-jasla-zaspiewa-w-finale-the-voice-kids-jurorzy-zachwyceni-13latka,12931318/

Nowiny24.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x