r e k l a m a
Przegląd mediów

Rynasiewicz nowym szefem podkarpackiej PO

Powołanie specjalnych zespołów, które będą odpowiedzialne m. in. za innowację i rozwój województwa zapowiedział nowy szef podkarpackiej Platformy Zbigniew Rynasiewicz.

fot. rynasiewicz.pl

To były formalne i przewidywalne wybory. W sobotnie popołudnie do Rzeszowa przyjechało blisko 400 działaczy PO z całego Podkarpacia. I dla nikogo nie było tajemnicą, że będzie tylko jeden kandydat na przewodniczącego partii w regionie: poseł z Leżajska Zbigniew Rynasiewicz. Nikt, zgodnie z przewidywaniami, nie postanowił z nim konkurować. Elżbieta Łukacijewska, która kierowała partią od dwóch kadencji postanowiła zrezygnować z ubiegania się o reelekcję. W ub. roku została wybrana europosłem.

Współczuję wam, że musicie siedzieć na tym nudnym zjeździe – mówił do dziennikarzy jeden z delegatów.

Sami delegaci też wydawali się znudzeni, bardziej zainteresowani przynoszeniem na salę ciasteczek i kawy, niż tym, co się dzieje i kto co ma do powiedzenia. Europoseł Łukacijewska podsumowała sytuację partii w regionie. Udowadniała, że jest coraz lepiej.

W 2006 roku na Podkarpaciu było 1112 członków, a teraz jest ich 2114. – Mamy wzrost o prawie 100 proc. – podkreślała. I apelowała: – Wszyscy musimy przekonywać mieszkańców, że nie jesteśmy złymi ludami z dużymi zębami. Że jesteśmy normalną partią, normalnymi ludźmi, katolikami, porządnymi żonami i mężami, porządnymi rodzinami. I którym zależy, żeby Polska się zmieniała – mówiła Łukacijewska. Zarekomendowała Rynasiewicza na nowego szefa. A on sam mówił: – Najważniejsze pytanie, które dziś przed nami stoi to takie, jakie są potrzeby mieszkańców Podkarpacia i jaki jest interes Podkarpacia. Interes mieszkańców Podkarpacia musi być zbieżny z interesem PO – usłyszeli delegaci.

Gazeta Rzeszów / mb

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
EwwyborcaPATolkaEM. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Idzi
Gość
Idzi

Kondolencje dla tego pana Zbyszka.PO to siła na Podkarpaciu niczym partia Kononowicza na kresach Białej Podlaskiej!!!A w Jaśle???:lol:

EM.
Gość
EM.

Ja np.byłam zainteresowana całym zjazdem i brałam czynny udział z wielkim zainteresowaniem i nie widzialam członkow PO.aby ktoś tam się nudził a co do kawy i ciastek to skandal takie rzeczy pisac następnym razem przyniosę swoj prowiant bo uwielbiam kawę iciacho pozdrawiam.

olka
Gość
olka

Gratuluję gazecie Rzeszow to co napisała moim zdaniem jeszcze nie dorośli do pisania owych artykułow.

PAT
Gość
PAT

Do IDZI; SAM PODPIS MOWI ZA SIEBIE.

wyborca
Gość
wyborca

Ostatnie zdanie pani poseł sugeruje, że interes mieszkańców ma być tożsamy z interesem partyjnym PO?! a co w sytuacji, gdy interes obywateli jest sprzeczny z interesem partii?:confused: co jest ważniejsze? jakieś nieporozumienie

Ew
Gość
Ew

Do Idzi- na sesji Rady Miasta Jasła też na stołach widziałam owoce i ciasteczka ,podejrzewam że kupione za pieniądze podatników. Na Zjeździe PO ciasteczka kupiono za pieniądze PO.

Close
X