r e k l a m a
Przegląd mediów

Unijne dofinansowanie dla Zespołu Szkół w Trzcinicy

Ponad 600 tys. zł dofinansowania ze środków unijnych otrzymał Zespół Szkół w Trzcinicy na realizację programu mającego na celu wyrównywanie szans edukacyjnych.

W styczniu 2010 r. w Zespole Szkół w Trzcinicy rozpocznie się realizacja projektu “Program rozwojowy Zespołu Szkół w Trzcinicy szansą na wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów”. Realizacja projektu obejmie 2,5 roku i zakończy się w czerwcu 2012 roku. Wsparciem w latach 2010-2012 w ramach projektu objętych zostanie 150 uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Trzcinicy. Będą to głównie osoby pochodzące z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, uczniowie osiągający niskie wyniki w nauce oraz pragnący rozwijać swoje zainteresowania i uzdolnienia. Celem podjętych działań jest zapewnienie uczestnikom możliwości wyrównywania szans edukacyjnych poprzez udział w różnych formach zajęć dodatkowych, podniesienie atrakcyjności i jakości oferty zajęć pozalekcyjnych.

W ramach realizacji projektu przewidziane są zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze m.in. z: matematyki, języków obcych, fizyki, chemii, a także zajęcia artystyczne i sportowe. Uczniowie wezmą też udział w wyjazdach i wycieczkach o charakterze edukacyjnym.

/mm/
Nowe Podkarpacie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x