r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Czarni Jasło wygrali z Wisłokiem, zdecydowała druga odsłona meczu

Drużyna Czarnych Jasło zyskała komplet punktów po spotkaniu ligowym z outsiderem ligowym drużyną Wisłok Strzyżów, który obecnie jest prowadzony przez byłego trenera Czarnych Jasło Roberta Hapa.

Wynik spotkania został otwarty dopiero w czterdziestej drugiej minucie, po bramce Codello dla przyjezdnych. Niespodziewanie, po pierwszej odsłonie spotkania na Śniadeckich 15 to goście ze Strzyżowa cieszyli się z prowadzenia.

Sześć minut po rozpoczęciu drugiej odsłony spotkania, wynik na tablicy świetlnej uległ zmianie po bramce Bartosza Szopy. Na dziesięć minut przed końcem spotkania bramkę na 2:1 dla jasielskiego zespołu zdobył Kulig. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, wynik przypieczętował ponownie Kulig, pokonując Zimnego.

Czarni: Biernacki – Szydło, Nabożny, Madejczyk, Dziedzic (46′ Grzesiak) – Brożyna (63′ Tusiński), Chrząszcz, Setlak (46′ Warchoł), Szopa, Kulig – Świątkowski (84′ Bartuś)
Wisłok: Zimny – Adamski, Rajzer, Śliwa, Draga (62′ Piechowiak) – J. Baran, Brusik, Codello, Krok, Pałys – K. Baran