Rozmaitości i ciekawostki

Astygmatyzm nie musi być przeszkodą w cieszeniu się życiem

Astygmatyzm to wada wzroku spowodowana przez nieregularną rogówkę oka. Jego efektem jest rozmycie widzenia, ponieważ światło nie jest skupione w odpowiedni sposób na siatkówce. Istnieją dwa jego rodzaje i jak nietrudno się domyślić, każdy pogarsza komfort życia codziennego. Można jednak skutecznie zwalczyć obie te niedogodności – służą temu soczewki Acuvue Oasys For Astigmatism.

Przeczytaj i dowiedz się, w jaki sposób pomagają w powrocie do normalnego widzenia, a także jakie zastosowano w nich technologie odpowiadające za komfort użytkowania.

Acuvue – marka, której warto zaufać

Soczewki Acuvue Oasys For Astigmatism powstały na bazie wieloletniego doświadczenia producenta, firmy Acuvue, w tworzeniu soczewek korekcyjnych. Zastosowano tu kształt toryczny, dzięki czemu soczewka przylega do całej gałki ocznej niezależnie od jej deformacji. To z kolei przekłada się na prawidłowe  padanie światła na siatkówkę – soczewka skupia je, a w efekcie można normalnie widzieć.

Aby soczewka przyniosła oczekiwany efekt, musi być stabilna. I to właśnie dlatego niezależnie od mocy soczewki Acuvue Oasys For Astigmatism mają unikalny mechanizm stabilizacji. Jest to ASD – Accelerated Stabilisation Design. Wykorzystano w nim ciekawe rozwiązanie. Otóż do utrzymania soczewki we właściwej pozycji wykorzystywana jest naturalna siła mrugnięć. A ponieważ soczewki zostały wyposażone aż w cztery strefy stabilizacji, można mieć pewność, że niezależnie od wykonywanych czynności są one zawsze we właściwej pozycji.

Ale na tym nie koniec zalet, jakie mają dla Ciebie soczewki Acuvue Oasys For Astigmatism. Wykonane są z lekkiego, tlenoprzepuszczlnego materiału o nazwie Senofilcon A. Cechuje go niezwykła lekkość, dzięki której praktycznie nie odczuwa się obecności soczewki w oku. To kolejna z zalet oraz czynników podnoszących komfort każdego użytkownika. Soczewki mają technologię Hydraluxe, czyli Zintegrowanej Łzy. Odpowiada ona za utrzymanie całodziennego nawilżenia niezależnie od warunków zewnętrznych. W ten sposób zapewnia jej odpowiednią wilgotność, a co za tym idzie – brak nieprzyjemnego efektu wysuszenia oka.

W jakim trybie można nosić soczewki Acuvue Oasys For Astigmatism?

Soczewki Acuvue Oasys For Astigmatism przeznaczone są do noszenia w trybie dwutygodniowym. Oznacza to, ze przez taki czas nosisz jedną parę, a po jego upływie wyrzucasz ją i sięgasz po nowe. Podczas czasu snu przechowywane są w pojemniczku z płynem dezynfekującym. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby od razu kupić dwa opakowania i w ten sposób zapewnić sobie zapas na cały miesiąc. Pamiętaj, że po dwóch tygodniach użytkowania zakładasz całkiem nowe soczewki, dzięki czemu masz zagwarantowany pełen komfort bez jakichkolwiek efektów płynących z naturalnego użytkowania.

A ile kosztują soczewki Acuvue Oasys For Astigmatism? W najlepszej, najbardziej przystępnej cenie znajdziesz je na stronie internetowej trendyopticians.pl. Ile kosztują? Przekonaj się – zajrzyj tam już teraz!

Materiał zewnętrzny

Pokaż więcej
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x