Rozmaitości i ciekawostki

BETFAN LIVE – jak grać skutecznie?

Zakłady na żywo wnoszą do życia gracza dodatkowy dreszczyk emocji. Korzystając z opcji BETFAN LIVE, łatwo poczuć emocje stadionu czy hali sportowej. Dzieje się tak ze względu na działanie „real time”, konieczność podejmowania szybkich decyzji oraz… ryzyko.

  1. Dyscypliny dostępne w BETFAN LIVE
  2. Co typować?
  3. Jak typować?

Ryzyko to niezmienny element zakładów bukmacherskich. Zakłady live podlegają mu szczególnie. Istnieje jednak kilka zasad, których przestrzeganie zwiększy szanse na wygraną w BETFAN LIVE.

Dyscypliny dostępne w BETFAN LIVE

Podstawowa zasada na drodze do sukcesu głosi, by zakłady na żywo dotyczyły dyscyplin i drużyn, które dobrze znamy. Jesteśmy w stanie przewidzieć skład, znamy słabe i mocne strony każdej z ekip, wiemy, czy dana drużyna mobilizuje się w przypadku początkowej porażki, czy raczej stacza się po równi pochyłej? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, oznacza to, że warto pokusić się o obstawianie w realnym czasie. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka czy szczypiorniak są w tym przypadku stosunkowo bezpiecznymi wyborami. BETFAN LIVE ma w swojej ofercie także rozgrywki mniej popularne, z e-sportem włącznie, co z kolei stanowi dużą szansę dla pasjonatów niszowych dziedzin.

Co typować?

Tak jak wspomniano wyżej: należy typować przede wszystkim dyscypliny, w których czujemy się kompetentni. Wśród konkretnych wydarzeń meczowych szczególnie warte uwagi są zakłady „1×2/handicap”, a także znacznie mniej doceniane typy „następna bramka” czy „10./15./20. punkt” (w zależności od dyscypliny). Pamiętać warto także, że prawdopodobieństwo trafnego obstawienia singla jest znacznie większa niż w przypadku kuponów AKO, które udostępniają zakłady live.

Jak typować?

Przede wszystkim cierpliwie. Ryzykiem, którego trzeba się wystrzegać, jest chęć natychmiastowego odrobienia straty i inwestowanie w następne zakłady na żywo. Kalkulacja w tym przypadku jest elementem, którego nie wolno zaniedbać. Warto korzystać także z serwisów, takich jak BETFAN LIVE, które oferują transmisje meczów dostępnych w ofercie na żywo. Wówczas nie obstawiamy w ciemno i na wyczucie, ale na podstawie tego, co faktycznie rozgrywa się w danym momencie na arenie sportowych zmagań. Dobrze też nie unikać wysokich kursów. Wyglądają podejrzanie, ale to niekoniecznie pułapka.

Zakłady live i ich obstawianie to obszerna dziedzina, w której doświadczenie i wiedza stanowią klucz do sukcesu. Przydatna będzie także cierpliwość i odpowiedzialność, które pozwolą opanować wyrzut adrenaliny i podejmować słuszne decyzje.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x