r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Certyfikat dla jasielskiej dzielnicy magazynowo-przemysłowej

Zakończyła się III. edycja ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal 2008”, organizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych we współpracy z Marszałkami Województw.

Celem konkursu był wybór najlepszych terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w poszczególnych województwach oraz ich promocja wśród inwestorów krajowych i zagranicznych.

Wśród terenów inwestycyjnych, które zostały zakwalifikowane do finału, jako jeden z sześciu zlokalizowanych w województwie podkarpackim, znalazł się teren położony w Jaśle, będący własnością Gminy Miejskiej Jasło.

Miasto Jasło otrzymało Certyfikat laureata III. edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal 2008” dla terenu inwestycyjnego o powierzchni 2,49 ha położonego w dzielnicy magazynowo – przemysłowej.

Laureaci konkursu mogą promować swoją gminę, jako najlepsze miejsce lokalizacji dla inwestycji produkcyjnych, a wyróżnione w Konkursie działki będą rekomendowane w pierwszej kolejności inwestorom zagranicznym.

Najlepszym terenem inwestycyjnym w województwie podkarpackim wybrany został teren o powierzchni 94,35 ha w miejscowości Dąbrowa w Gminie Świlcza.

UM Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
aaaaaaa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aaaa
Gość
aaaa

ha ha ha za 2,5 hektara toż na takim placyku tir ledwo zawróci

aaa
Gość
aaa

zawsze mozna stworzyc tam nowy posterunek policji przeciez

Close
X