r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Certyfikat dla jasielskiej dzielnicy magazynowo-przemysłowej

Zakończyła się III. edycja ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal 2008”, organizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych we współpracy z Marszałkami Województw.

Celem konkursu był wybór najlepszych terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w poszczególnych województwach oraz ich promocja wśród inwestorów krajowych i zagranicznych.

Wśród terenów inwestycyjnych, które zostały zakwalifikowane do finału, jako jeden z sześciu zlokalizowanych w województwie podkarpackim, znalazł się teren położony w Jaśle, będący własnością Gminy Miejskiej Jasło.

Miasto Jasło otrzymało Certyfikat laureata III. edycji ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal 2008” dla terenu inwestycyjnego o powierzchni 2,49 ha położonego w dzielnicy magazynowo – przemysłowej.

Laureaci konkursu mogą promować swoją gminę, jako najlepsze miejsce lokalizacji dla inwestycji produkcyjnych, a wyróżnione w Konkursie działki będą rekomendowane w pierwszej kolejności inwestorom zagranicznym.

Najlepszym terenem inwestycyjnym w województwie podkarpackim wybrany został teren o powierzchni 94,35 ha w miejscowości Dąbrowa w Gminie Świlcza.

UM Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
aaaa
aaaa
2023 lat temu

ha ha ha za 2,5 hektara toż na takim placyku tir ledwo zawróci

aaa
aaa
2023 lat temu

zawsze mozna stworzyc tam nowy posterunek policji przeciez

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x