Rozmaitości i ciekawostki

Charmsy elegancki dodatek

Bransoletki, jako ozdoba kobiecego nadgarstka jest znana od tysięcy lat. To one zdobiły piękności Babilonii, starożytnej Grecji i Rzymu. Również dzisiaj, by pokreślić swoją indywidualność, kobiety chętnie sięgają po bransoletki. Najmodniejsze, a jednocześnie odzwierciadlające osobowość właścicielki są te, do których można doczepić charmsy.

Charmsy opowiedz swoją historię

Charmsy to nic innego jak zawieszki przy bransoletkach, czy łańcuszkach. Kobiety, niezależnie od wieku i stylu bardzo je lubią, gdyż poprzez nie mogą wyrazić siebie, swój nastrój, charakter, aa nawet poprzez odpowiednio dobrane charmsy mogą opowiedzieć historię. Historia będzie znana tylko właścicielce, a inni będą mogli się pobawić w jej odszyfrowywanie. Gdy charms w kształcie aniołka symbolizuje ochronę, więc właścicielka może czuć się bezpiecznie. Indiański łapacz snów gwarantuje, że tego kto go nosi, nie będą nawiedzać koszmary. Jeśli chcesz, by szczęście się do Ciebie uśmiechało, koniecznie kup sobie zawieszkę w kształcie czterolistnej koniczynki. Obdarowując ukochaną osobę charmsem w kształcie serca, wyznajesz jej miłość, a gdy u twojej bransoletki zawiśnie wąż, to niechybny znak, że jesteś na etapie zmiany swojego życia. Do węża znakomicie pasuje żyletka, znak rozpoznawczy osób odważnych i buntowniczych.

Charmsy zmieniaj i twórz siebie

Jesteś kobietą aktywną, która potrafi spełniać swoje marzenia, a jednocześnie świadomą, że należy troszczyć się o środowisko naturalne? Doskonale! Nasze charmsy wytwarzają najwyższej klasy rzemieślnicy z materiałów pozyskiwanych w odpowiedzialny sposób oraz z metali szlachetnych uzyskiwanych z recyklingu. Każda zawieszka wytwarzana jest z myślą o jej przyszłej właścicielce, technikami, w których tradycja łączy się nowoczesnością. Nasze charmsy, to miniaturowe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które z radością będziesz prezentować w pracy oraz na spotkaniu towarzyskim. Mając kilkanaście charmsów możesz sama być swoją stylistką. Zależnie od nastroju i okazji możesz, przy pomocy jednej bazowej bransoletki i dopinanej do niej zawieszek, kreować swój własny, niepowtarzalny styl. Dzięki różnym technikom wytwarzania, charmsy pasują zarówno do stylizacji biznesowej, jak i wieczorowej. W naszej kolekcji na pewno znajdziesz zawieszki, które z przyjemnością będziesz nosić na wakacjach, jak i wybierając się na kolację z przyjaciółmi. Wybór charmsów jest naprawdę przebogaty, a ich wykorzystanie ogranicza jedynie Twoja wyobraźnia. Jeśli masz ją wystarczająco bogatą, to charmsy możesz wykorzystać również jako zawieszki do łańcuszków. Złoty lub srebrny charms będzie się intrygująco prezentował na Twoim dekolcie, bez względu na to, czy założysz wieczorową suknię czy t-shirt. Podobnie, jak z bransoletkami, możesz dowolnie zmieniać charmsy. Na szyi zjawiskowo prezentuje się zarówno jednak, jak i kilka zawieszek, które nadają szyku i elegancji strojowi. Kilka charmsów zawieszonych na łańcuszku podkreśli Twoją osobowość i jednocześnie będzie uzupełnieniem codziennego stroju.

Charmsy to uniwersalny, a jednocześnie wykwintny dodatek dla każdej dziewczyny i kobiety. Niezależnie od tego, kim jest, dzięki zawieszkom może w wyrazisty sposób pokazać siebie: jaka jest i co sobie ceni najbardziej. Charmsy w naturalny sposób eksponują te cechy charakteru, które ich właścicielka w konkretnym dniu ma ochotę na to, by pokazać je światu. Dzięki nim zarówno nieśmiała marzycielka jak przebojowa aktywistka mogą opowiedzieć światu swoją własną historię.

 

Pokaż więcej
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x