Rozmaitości i ciekawostki

Co dać na 35. rocznicę ślubu?

Znalezienie idealnego prezentu na rocznicę ślubu jest o tyle trudne, że im dłużej para jest razem, tym więcej rzeczy ma wspólnych. O ile więc można bez problemu znaleźć coś na prezent na pierwszą rocznicę ślubu, z okazji drugiej czy nawet piątej rocznicy, to później jest coraz trudniej, czego świetnym przykładem jest 35. rocznica.

Jeżeli zastanawiasz się, jaki praktyczny prezent wręczyć z okazji rocznicy ślubu, w naszym artykule znajdziesz kilka ciekawych inspiracji. Dzięki temu nie będziesz musiał się zastanawiać, co dać na 35 rocznicę ślubu, a większość z tych pomysłów doskonale sprawdzi się również na inne okazje. W końcu każda rocznica ślubu powinna zostać uczczona w wyjątkowy sposób, a praktyczne prezenty na pewno w tym pomogą.

Idealny prezent na rocznicę ślubu

Każda para, która obchodzi rocznicę, powinna dostać elegancki prezent. Chociaż często można usłyszeć, że dużo ważniejsza jest obecność zaproszonych gości, to jednak świetny prezent potrafi dać naprawdę wiele radości. Mogą to być zarówno śmieszne prezenty, jak i praktyczne rzeczy.

Dlaczego warto postawić na praktyczny prezent?

Praktyczne prezenty na rocznicę ślubu są o tyle dobrym wyborem, że obdarowane osoby na pewno będą z nich korzystały. O ile jednak zestaw kubków lub gotowe kosze prezentowe można wręczyć parze na początku znajomości, to po kilku latach z pewnością mają już wystarczającą ilość kubków i innych rzeczy. Warto więc kupić coś, co rzeczywiście będzie przez nią używane i zarazem przypomni o naszym geście. Świetnym przykładem takich prezentów są między innymi kostkarka do lodu, mata masująca, irygator lub alkomat.

Rocznica ślubu rodziców: co kupić tacie i mamie?

Nieco bardziej kłopotliwe może być znalezienie prezentu na urodziny rodziców, ponieważ w tym przypadku muszą to być najlepsze prezenty. Na szczęście wcale nie oznacza to konieczności wydawania dużych pieniędzy. Starannie wybrany prezent nie musi być drogi i może mieć znaczenie symboliczne, aby zachwycił rodziców. Idealny prezent dla taty to dobra kosa spalinowa (o ile oczywiście tato będzie miał co kosić), dron lub wydajna myjka ciśnieniowa. Mamie można natomiast kupić pralko-suszarkę lub chłodziarkę do wina. Jeżeli natomiast ktoś nie chce kupować oddzielnych prezentów dla każdego z rodziców, może postawić na jeden wspólny w postaci bieżni elektrycznej, która umożliwi obdarowanym osobom zachowanie dobrej formy niezależnie od pogody.

Materiał zewnętrzny

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x