r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Czym jest poidło dla psa i kiedy warto z niego korzystać?

Woda to źródło życia – nie tylko dla nas, ale też dla wszystkich istot żywych. Woda do picia jest nam niezbędna, by przetrwać, to samo dotyczy naszych zwierząt. Każdy pies powinien m

Czym jest poidło dla psa i kiedy warto z niego korzystać?

ieć dostęp do świeżej i czystej wody pitnej.

Zazwyczaj, by napoić pupila, wystarczy zwykła miska, jednak w niektórych sytuacjach lepszym rozwiązaniem będzie poidło dla psa. Poidła dla psa sprawdzają się przede wszystkim latem, choć można z nich korzystać przez cały rok. Czym właściwie są poidła?

Rozróżniamy dwa podstawowe rodzaje poideł. Pierwszy z nich to rodzaj butelki na wodę, która umożliwia napojenie psa na spacerze (lub gdziekolwiek, gdzie nie ma dostępu do tradycyjnej miski). Swobodny dostęp do wody jest kluczowy szczególnie w upały, kiedy wysokie temperatury potrafią uprzykrzyć życie Twojego psa. Drugi rodzaj poidła to fontanna do picia dla psa. Fontanny zostały wymyślone dla kotów, jednak szybko okazało się, że psy pokochały ją równie mocno. Poidło – fontanna zapewnia krystalicznie czystą wodę przez cały dzień. To higieniczne rozwiązanie, zwłaszcza dla zapracowanych.

Fontanna do picia dla psa – sposób na krystalicznie świeżą wodę

Czy są akcesoria, które są o wiele bardziej niezbędne niż fontanna? Raczej tak, jednak jeżeli chcesz poprawić komfort życia swojego psa i dbasz o jego dietę, poidło na wodę na pewno sprawdzi się w Twoim domu. Fontanny nie da się porównać ze zwykłą miską. Higieniczne elementy ze stali nierdzewnej, stały przepływ wody filtrowanej na bieżąco – to świeżość, na którą Twój pies zasługuje. Pamiętaj, by dopasować rozmiar fontanny do wielkości psa – dla małych psów wystarczy nawet najmniejszy model przeznaczony dla kotów, nie jest to jednak takie oczywiste w przypadku większych psów. Nie bez znaczenia jest także atrakcyjny wygląd – automatyczne poidła na wodę wyglądają naprawdę designersko, łatwo możesz dobrać kolor i projekt do stylu mieszkania. Choć fontanny zostały stworzone dla kotów, dziś ułatwiają życie z psem.

Poidło turystyczne dla psa – niezbędne na spacerze i w podróży

Idziesz na spacer w upalny dzień – pewnie zabierzesz ze sobą wielorazową butelkę na wodę lub przynajmniej kupisz sobie napój w pobliskim sklepie, prawda? Twój pupil nie ma tak łatwo, jest praktycznie uzależniony od tego, jak Ty zadbasz o jego potrzeby. Poidło – butelka dla psa to produkt, który przydaje się nie tylko podczas upałów. Kiedy podczas postoju Twój ulubieniec wychodzi z transportera rozprostować kości, na pewno myśli o wodzie (możliwe, że także o małej przekąsce). Poidła doskonale zastępują miski poza domem. Duży wybór modeli o różnej pojemności i sposobach podawania wody, by napojenie było łatwe i bez rozlewania dookoła, sprawia, że nie ma żadnych wymówek. Noś wodę dla psa zawsze przy sobie – butelkę w wielu modelach możesz przypiąć nawet do paska.

Poidła dla psów ułatwiają dostęp do wody lub poprawiają jej jakość w domu. O ile poidło automatyczne nie należy po potrzeb pierwszej potrzeby (choć zwierzęta je uwielbiają i to fantastyczne akcesoria), to poidło podróżne uważamy za must have, który może pomóc uratować psa przed odwodnieniem. Oba rodzaje produktów warto znać – mamy nadzieję, że znajdzie się dla nich miejsce w Twoim wirtualnym koszyku na zakupy.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x