Rozmaitości i ciekawostki

Debiutncka płyta jasielskiego Elenium

Na 30 czerwca 2009 Lilith Productions zapowiedziała premierę „Eccentric Soul’s Anatomy”, debiutanckiej płyty jasielskiego Elenium.

Elenium

fot. Marek Maczuga

Na program płyty składa się 10 utworów, prawie 50 minut nowoczesnego grania, poruszającego się na granicy symfonicznego i progresywnego metalu. Nagrania zrealizował Dominik Burzym, znany m.in. z produkcji znakomitej płyty Atrophia Red Sun „Twisted Logic”. Okładkę i booklet albumu zaprojektował grafik Adrian Purgał (www.wisdemon.pl).

Wydawca o nadchodzącej płycie:

„Muzyka Elenium to wypełniona przestrzenią podróż poprzez inteligentne granie, pełna świeżości oraz osobliwego klimatu. „Eccentric Soul’s Anatomy” przeniesie Was w odległe muzyczne światy wypełnione epickim klimatem, tworzone z rozmachem świadczącym o kompozycyjnej dojrzałości oraz szerokich horyzontach grających, nie pozbawione jednak metalowej agresji oraz zwykłego prostego, szczerego kopa. Zarówno szata graficzna jak i zawartość płyty wspaniale komponują się dzięki pracy Wisdemona, który po raz kolejny podzielił się z zespołem swoim talentem, doskonale łącząc wizję oraz muzykę w jedną całość”.

W tworzeniu „Eccentric Soul’s Anatomy” brali udział muzycy związani m.in. z Hell United, Neolith czy Sacrum. Wśród zaproszonych do udziału w nagraniach gości znajduje się 7-osobowy chór A’ccolada.

Utworów z nadchodzącej płyty można posłuchać na profilu MySpace zespołu.

Tracklista:

01. Cut I: Aeoneurosis
02. Cut II: Contemplation
03. Cut III: Martyria
04. Cut IV: Internal Whiteness
05. Cut V: Towards Dismal Ecstasy
06. Cut VI: Anxietranquillity.Error
07. Cut VII: Mediterranean Past
08. Cut VIII: Psychotic Entrails
09. Cut IX: Via Puritiva
10. Cut X: Impeccable Rain

Oficjalna strona internetowa: www.elenium.metal.pl
MySpace: www.myspace.com/eleniumspace
Oficjalna strona wydawcy: www.lilithprod.com

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ola
ola
2024 lat temu

Bez komentarza…Widać co to warte!

koleś
koleś
2024 lat temu

w końcu jakiś jasielski artysta ma szanse wypłynąć na szersze wody…gratulacje

mieszkanka
mieszkanka
2024 lat temu

Wielki szacun..za to że udało im sie stworzyć coś własnego a w dodatku robią to co lubią.. Teraz liczyć trzeba tylko na sukces:)

sokól
sokól
2024 lat temu

heh… notka wydawcy to jakby żywcem zerżnięta etykietka z jakiegoś ketchupu, albo płatkow fitness :)…. a co do fitnessu to Kriss wział bys sie za siebie… a pan od wuefu na pierwszym planie by ci pomógł 🙂

MK
MK
2024 lat temu

a ty sokół co ? lansujesz się ? napisz coś od siebie i to umieszczę obok twojej podobizny, a tak w ogóle to skąd wiesz co jest na płatkach fitness? Może to wszystko przez to że getry cię uwierają ?

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x