Rozmaitości i ciekawostki

Jak grać, żeby wygrać?

Wiele rozgrywek sportowych wchodzi w decydującą fazę. To idealny moment, aby rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi. Dlaczego teraz? Ponieważ zabawę z obstawianiem dobrze rozpocząć od tej fazy rozgrywek, w której kibic dość dobrze się już orientuje, a także tej, o której może pozyskać wiele wiadomości z toczących się wśród ekspertów i kibiców dyskusji. Z kim zacząć w takim razie tę zabawę?

  1. Nie warto obstawiać rozgrywek, na których gracz zna się średnio lub słabo.
  2. Najlepiej obstawiać te sporty i rozgrywki, o których ma się naprawdę dobrą wiedzę.
  3. Warto szukać bukmacherów oferujących atrakcyjne bonusy dla nowych graczy.

Złote zasady obstawiania

Jest kilka podstawowych zasad, których początkujący gracz powinien przestrzegać. Przede wszystkim powinien obstawiać te rozgrywki, na których dobrze się zna. Nie warto obstawiać sportu lub ligi, nad którą się w pełni nie panuje. Tego typu hazard jest i być może ekscytujący, niestety jednak często obstawianie kończy się rozczarowaniem, wynikającym po prostu z niewiedzy gracza. Najlepiej więc swoją przygodę rozpocząć nie tylko od sportu, na którym najlepiej się zna dany kibic, ale i rozgrywek tej ligi, którą najbaczniej śledzi. Zakłady obstawiane są wtedy bardziej świadomie, z większą wiedzą i przekonaniem. Przynoszą też – jak pokazuje doświadczenie – więcej zysków. Nie do końca dobrym rozwiązaniem jest z kolei obstawianie najbardziej medialnych meczów i rozgrywek na poziomie międzynarodowym, a nawet ogólnopolskim (mistrzostwo Polski itp.). Wokół tego typu spotkań narasta tak duży szum medialny i tak duża ilość spekulacji, że uczestnikowi zakładów bukmacherskich po raz kolejny trudno jest się w tym świecie odnaleźć.

Gdzie obstawiać?

W Polsce w efekcie nowo obowiązującej ustawy hazardowej można gracz jedynie u tych bukmacherów, którzy dysponują specjalną licencją Ministerstwa Finansów. Tzw. legalni bukmacherzy to obecnie dość ograniczona grupa. Niedoświadczony gracz zawsze może sprawdzić listę na stronie MF. Jednym z najmłodszych i jednocześnie najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce jest obecnie https://lvbet.pl/. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko bardzo szerokiej ofercie zakładów, lecz również wielu bonusom i promocjom tak dla nowych, jak i stałych graczy. Na początek graczom proponuje się tutaj grę bez żadnych konsekwencji (https://lvbet.pl/pl/20zl-bez-depozytu). Z kolei przy pierwszych wpłatach, wartość konta gracza wyraźnie rośnie, co pozwala mu na korzystanie z większej ilości zakładów. Chodzi przede wszystkim o to, aby pierwsze niezbyt trafne decyzje nie miały poważnych konsekwencji, aby gracz mógł spokojnie poznać zasady obstawiania, nie obawiając się o swoje finanse. Warto szukać tego typu bukmacherów. Możliwość bezstresowego rozpoczęcia gry dużo bowiem daje nowym graczom.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x