Rozmaitości i ciekawostki

Jak zostać wirtualnym hodowcą psów?

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Potwierdzi to każdy kto psa posiada. Niestety jednak nie każdy może sobie na posiada psa pozwolić. Dotyczy to m.in. alergików. Na szczęście świat wirtualny pozwala dziś na to, aby choć trochę poczuć się na hodowca psów.

Jak zostać wirtualnym hodowcą psów?

Pies to odpowiedzialność

Posiadanie psa to nie tylko przyjemność i zabawa. Pies to przede wszystkim ogromna odpowiedzialność. Żadne zwierze nie jest bowiem zabawką. Pies to nie przedmiot, którym można odłożyć na bok w momencie kiedy się znudzi. O psa trzeba dbać codziennie i codziennie poświęcać mu bardzo dużo uwagi. Dlatego na psa pozwolić mogą sobie jedynie osoby odpowiedzialne i takie, które mogą psu zapewnić odpowiednie warunki. Psa najczęściej posiadać chcą dzieci. Tu jednak pojawia się obawa wśród rodziców czy ich dziecko rzeczywiście będzie mogło właściwie zająć się swoim pupilem. Świat wirtualny może w takiej sytuacji pomóc. Konkretnie z pomocą może przyjść gra o psach Doggi the Game. Dzięki niej każdy może wcielić się w posiadacza psa, a nawet w hodowcę. Jest to świetny sprawdzian dla dzieci.

Na czym polega gra Doggi Game

Jak wspomniano, dzięki grze można wcielić się we właściciela psa. Na początku wybrać można jakich psem chcemy się zająć. Może być to zarówno kundelek, jak i pies rasowy. Po wyborze psa użytkownik zaczyna uczyć się tego na czym polega właściwa opieka na czworonogiem. Szybko można zorientować się, że to nie tylko karmienie i wychodzenie z psem na spacer. Obowiązków jest dużo więcej. Zadbać należy o zabawę, higienę oraz naukę psa. Jeśli chodzi o naukę to gra pozwala nie tylko na naukę psa odpowiednich nawyków, ale także różnych sztuczek. Posiadanie psa to także nie tylko poświęcenie mu czasu, ale także szereg wydatków. Psu zakupić należy odpowiednią karmę, zapewnić odpowiednie miejsce do legowiska czy zakupić różne zabawki. Gra o psach jaką jest Doggi the Game o tym nie zapomina i jasno uczy użytkownika także kwestii związanych z kosztami utrzymania psa.

Być hodowcą psów

Gra o psach Doggi-Game pozwala nie tylko wcielić się we właściciela psa, ale także w hodowcę psów. Gra pozwala na założenie własnej hodowli. W pierwszej kolejności wybrać należy dorosłe psy różnej płci. Dzięki temu hodowla będzie się powiększać. Kiedy pojawią się nowe psy można oddać je do adopcji lub kiedy osiągną dorosły wiek znaleźć im partnerkę lub partnera, aby hodowla mogła dalej się powiększać. Co ciekawe, omawiana gra o psach pozwala na interakcję z innymi graczami. Ci mogą bowiem kupować od nas psy z naszej hodowli. Wystarczy umieścić odpowiednie ogłoszenie. Ceny psów są różne. Uzależnione jest to od takich czynników jak rasa psa, wiek czy fakt posiadania przez psa różnych nagród. Wcielenie się w hodowcę psów jest niezwykle wciągające. Gra nie polega jedynie na samym utrzymaniu hodowli. Na gracza czeka wiele zadań i wyzwań. Dopiero ich realizacja pozwala na to, aby hodowla mogła się rozwijać i powiększać. Dlatego też gra wymaga od gracza zastosowania odpowiedniej taktyki. W Doggi the Game rywalizuje się z inni graczami o prestiż i jak najwyższe miejsce swojej hodowli w rankingu. Aby było to możliwe już od samego początku gry zadbać należy od odpowiednią tresurę oraz naukę psów. To od gracza bowiem zależy czy wyhoduje dobrze ułożonego psa i psa dość niesfornego. To będzie miało bezpośredni wpływ na sukces hodowli.

Wirtualna rzeczywistość

Największą zaletą gry o psach Doggi jest fakt, iż gra ta jest bardzo realistyczna. Gracz rzeczywiście musi opiekować się swoim psem tak, jak musiały to robić w prawdziwym życiu. Może być to zatem świetna lekcja dla dzieci. Nawet zwykłe wyjście z psem na spacer nie jest takie proste i nie polega jedynie o naciśnięci przycisku. Gracz pamiętać musi o obroży, smyczy, a nawet o woreczkach na psie odchody. Doggi the Game to niezwykle realistyczna gra o psach.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x