Rozmaitości i ciekawostki

Jasło, „Świeć się”!

Choć tegoroczne jasielskie iluminacje świąteczne mają tylu zwolenników ilu przeciwników, to jednak w konkursie „Świeć się” rywalizują z największymi miastami Polski.

Świąteczna choinka na jasielskim Rynku (fot. Sylwia Binkowicz, Jaslonet.pl)

Konkurs podzielony jest na dwa etapy. Pierwszym, trwającym do 29 grudnia, będzie etap eliminacji wojewódzkich. – W każdym z województw internauci na podstawie zdjęć choinek, przystrojonych ulic i rynków zdecydują o tym, która miejscowość w danym regionie świeci najpiękniej. – czytamy na stronie konkursu, gdzie wśród walczących o wygraną znajduje się również miasto Jasło.

Eliminacje wojewódzkie wyłonią 16 miast (po jednym z każdego województwa), które przejdą do finału ogólnopolskiego. – Internauci od 29.12.2010 do 9.01.2011 w głosowaniu na www.SwiecSie.pl ocenią, które miasto najlepiej zadbało o wyjątkowe oświetlenie ulic na Święta i zasłużyło na przyznanie tytułu najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce. – informują organizatorzy konkursu.

Na chwilę obecną, według internautów, piękniej oświetlonym od Jasła miastem na Podkarpaciu jest Rzeszów – zwycięzca ubiegłorocznej edycji konkursu.

Tego roku los może sprzyjać również naszemu miastu, jak i jego mieszkańcom – każdy oddany w plebiscycie głos to szansa na wygranie jednego z 3 laptopów oraz 10 aparatów fotograficznych. Zwycięskie miasto natomiast, oprócz tytułu „Najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej w Polsce” otrzyma prezent w postaci sprzętu AGD, który może przeznaczyć na cel społeczny.

Każdy może przyczynić się do zwycięstwa Jasła w „Świeć się” oddając głos na stronie konkursu: http://swiecsie.gazeta.pl/swiecsie/0,103666.html

Ulice Jasła w świątecznym klimacie do obejrzenia na portalu Jaslonet.pl

Sylwia Binkowicz
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaślak
jaślak
2024 lat temu

litości!!! nasze Jasełko ładnie oświetlone? a przepraszam w którym miejscu…??? jedynie choinka na rynku jest ładniejsza niż w poprzednich latach a poza tym K A T A S T R O F A ! ! ! ! dookoła rynku powinny byc jednakowo oświetlone latarnie a nie z jednej strony kolorowe bombki z dzwoneczkami na gałązkach a z drugiej str rynku w żółtym kolorze gwiazdki…. takie to nijakie… np ul.Jana PawłaII jest w jednym wzorze i kolorze ubrana, i jest ok ale już główna Kościuszki kłolorowo jak na wsi!!!

CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2024 lat temu

Tak — świeci się dbałością o godne życie ludzi pracy :

Co z ponad 50%-mi ludzi posiadającymi dochody oscylujące na około 300 euro/ msc – kto wyrówna poziom wynagrodzeń [dochodu] do unijnego – we wszystkich sektorach [ nie tylko sektor rządowy, publiczny i cały aparat władzy ]- kto przejmuje się losem zwykłego „Kowalskiego” , jego obecną, czy przyszłą emeryturą -z takich dochodów. Jaki standard życia chcą nam zafundować rządzący??? Kto za takie czy inne działanie weźmie pełną odpowiedzialność [ nawet materialną ] bo chyba kandydują do władz państwowych po to aby służyć Narodowi ???

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x