Kolejna „dwucyfrówka”, dwa hat-tricki

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie zanotowali zawodnicy Czarnych Jasło, którzy wczoraj pokonali Cosmos Nowotaniec 10:0. Hat trick’a w spotkaniu zdobyli Warzocha i Żuraw.

Pierwotnie spotkanie odbywać się miało na stadionie przy Śniadeckich 15, ale w związku z sytuacją powodziową w Jaśle i na Podkarpaciu została podjęta decyzja o jego przeniesieniu na sztuczną murawę w Dukli.

W siódmej minucie pierwszą bramkę dla Jaślan zdobywa Setlak. Piętnaście minut później na listę strzelców wpisuje się Warzocha (2:0). Siedem minut później ten sam zawodnik zamienia rzut wolny na bramkę (3:0).

Tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony, w konsekwnecji faulu Warzocha ustawia piłkę na jedenastym metrze i zdobywa czwartą bramkę. Przez kolejne minuty walka toczy się w środkowej części boiska. Aż w sześćdziesiatej piątej minucie światną okazję strzelecką wykorzystuje Brągiel (5:0). Kolejne bramki zdobywają: Żuraw 70′ (6:0), Szalony 72′ (7:0) i Żuraw 79′ (8:0). W osiemniedziątej minucie poraz kolejny na listę strzelców wpisuje się Warzocha (9:0), który w tym meczu zdobył Hat-Trick-a. Trzy minuty później hat-trick’a zdobył także Żuraw (10:0).

Po dzisiejszym spotkaniu Jaślanie na swoim koncie zgromadzili 72 punkty, za nimi znajduje się Orzeł Pustyny z 52 punktami.

Sędziowie: Cysarz, Pitak, Sirko

Czarni Jasło: Kwiek – Pokrywka, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Żuławski (46′ Brągiel), Warzocha, Dziobek (46′ Skała), Setlak (60′ Żuraw), Majewski (55′ Warchoł), Szalony.