Zwycięstwo 1:0 w meczu z Iwonką Iwonicz na inaugurację rundy wiosennej

Zwycięstwem 1:0 zakończyło się dzisiejsze spotkanie z Iwonką Iwonicz na inaugurację rundy rewanżowej. Jako pierwsi groźny strzał oddali goście w 10 minucie, lecz Cyran nie dał się zaskoczyć. 3 minuty później Czarni wyszli na prowadzanie.

Znakomite dośrodkowanie Wójtowicza wykorzystał Tusiński i strzałem głową pokonał bramkarza gości. Kolejne minuty to gra głównie w środku boiska. Kolejny groźny strzał goście oddali w 40 minucie spotkania z rzutu wolnego a piłka trafiła w poprzeczkę bramki Cyrana. Do przerwy 1:0.

14 min po rozpoczęciu drugiej połowy Tusiński po raz kolejny próbował pokonać bramkarza gości, lecz piłka minimalnie minęła bramkę. W 67 minucie goście stworzyli bardzo ładną akcje, ale Cyran nie dał się pokonać i w tej sytuacji.

Swoją szansę miał również Szopa, lecz piłka po jego strzale trafiła w słupek. W doliczonym czasie gry Munia został faulowany w polu karnym przez bramkarza a sędzia odgwizdał rzut karny. Do piłki podszedł Szopa, lecz bramkarz gości nie dał się pokonać a wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło:Cyran- Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic, Wietecha, Stelmach, Wójtowicz (90′ Rodak), Tusiński (86′ Blok), Munia- Kulig (61′ Szopa)