Rozmaitości i ciekawostki

Miasto przyjazne niepełnosprawnym? Chyba tylko z nazwy!

Parking przed Sądem Rejonowym w Jaśle wydaje się być miejscem bezpiecznym, również dla osób niepełnosprawnych. Okazuje się jednak, że komuś zabrakło wyobraźni albo dobrej woli i miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych wykorzystał do zgarnięcia śniegu zalegającego na całej długości parkingu. 

Cały parking i chodnik wzdłuż sądu jest bowiem odśnieżony i czysty, czemu więc  zapomniano o niepełnosprawnych?

Kuriozalnym wydaje się również fakt, że w momencie kiedy robiliśmy zdjęcia feralnemu parkingowi, przejechało kilka radiowozów policyjnych, które nie zainteresowały się tym tematem.

Miejmy nadzieję, że po naszej interwencji odpowiednie służby zadbają o to, aby miasto było przyjazne niepełnosprawnym, nie tylko z nazwy.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
żenada
żenada
2024 lat temu

No tak, wystarczy znaleźć taką głupotę i od razu jest pretekst, żeby udowodnić, że całe Miasto przyjazne dla niepełnosprawnych nie jest. Wiecie co? Może od razu je zaorajcie bo widać to dla was priorytetowe zadanie – zeszmacić wizerunek i opluwać Miasto przy każdej możliwej okazji. Nawiasem mówiąc wasze Miasto. Tacy z was pseudopatrioci lokalni… Powinszować

obserwator
obserwator
2024 lat temu

A może by tak się czymś pochwalić ?
Tylko same narzekania. Czy ktoś ma pomysł, czym sie pochwalić na forum ?? I wcale nie mam na myśli "szanownie nam panujacych".Oni nie zasługuja na jakąkolwiek pochwałę.

temida
temida
2024 lat temu

Grunt żeby panowie sędziowie i prokuratorzy mieli gdzie stanąć. A reszcie hołoty jak się nie podoba to niech chodzi pieszo.

.1..2..3
.1..2..3
2024 lat temu

Jedna jaskółka wiosny nie czyni

?
?
2024 lat temu

do temidy-ciezko "chodzic pieszo" jak sie jest na wozku inwalidzkim-puknij sie w czolo!:bigeek:

Misiek
Misiek
2024 lat temu

Nawet jak nie ma sniegu to niepelnosprawni maja ciezko ,sprobujcie wjechac na chodnik z osoba siedzaca na wozku na przejsciach dla pieszych ,malo jest takich gdzie nie potrzeba sily jak Pudzian ,

do "żenada"
do "żenada"
2024 lat temu

jeżeli tak traktujesz niepełnosprawnych(bo są to miejsca parkingowe dla tych ludzi,a nie składowisko śniegu z całego parkingu),to żal mi ciebie

ja
ja
2024 lat temu

Dyziu!jak z ciebie taki idealista to wez lopate i odwal ten śnieg -wielki radny

JUR12
JUR12
2024 lat temu

W JAŚLE POWINNY BYĆ PŁATNE PARKINGI JAK W KROSNIE. BYŁOBY WIĘCEJ MIEJSCA DO PAKOWANIA DLA PRZYJEZDNYCH, BO OBECNIE TO URZĘDNICY I EKSPEDIENTKI SKLEPÓW ZAJMUJA PARKINGI NA CAŁY DZIEN.

ktośka
ktośka
2024 lat temu

To nie zagarnięcie śniegu przesądza o tym,że miasto niewiele ma niepełnosprawnym,ale prawdziwie niepełnosprawnym,do zaoferowania…

Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x