r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

„Nagroda Świętego Michała” dla Elżbiety Łukacijewskiej

Strzyżów przyznał Nagrody Świętego Michała. W tym roku wyróżnienie otrzymała europosłanka Elżbieta Łukacijewska. Uroczysta Gala rozdania Nagród odbyła się w dniu 26 września br. w sali widowiskowej Domu Kultury “Sokół” w Strzyżowie.

fot. lukacijewska.pl

Nagroda św. Michała Patrona Gminy Strzyżów ustanowiona została przez Radę Miejską w Strzyżowie w 2005 roku. Przyznawana jest osobom lub instytucjom, które w różnych dziedzinach życia zasługują na wyróżnienie. 

Celem ustanowienia nagrody jest propagowanie odpowiednich postaw, dorobku i szczególnych osiągnięć osób, instytucji oraz organizacji społecznych wyróżniających się w środowisku, mogących być wzorem dla innych.

Łukacijewska została nagrodzona w kategorii “Inne osiągnięcia zasługujące na wyróżnienie”.

Posłankę wyróżniono za „ciężką pracą w terenie a także ogromny wkład w rozwój województwa podkarpackiego i pomoc jego mieszkańcom.”

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
omnic
omnic
2024 lat temu

lizusowstwo nic wiecej…ciezka praca ?…buhahaha

dxpcsq
dxpcsq
2024 lat temu

nie wiem czy na tym zdięciu to łukaciejewska, ale widzę że ma krzywe nogi.

kamil
kamil
2024 lat temu

Nie wiem czy płakac czy się śmiać,czytając o tym co powyżej… Taż to kampanija wyborcza pani poseł,że aż bije po oczach….

Maria
Maria
2024 lat temu

…a gdyby tak w paru punktach te :"inne osiągnięcia…" i jaka to .."ciężka praca w terenie…" wiedzielibyśmy ,zwykli zjadacze chleba , czym zasłużyć sobie można na takie zaszczyty !

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x