Rozmaitości i ciekawostki

Nowa ankieta firmy TECH Sterowniki – do wygrania praktyczne gadżety

Masz w swoim domu lub mieszkaniu zamontowane grzejniki? W takim razie zachęcamy cię do udziału w krótkim, internetowym badaniu dotyczącym ich pracy oraz kosztów ogrzewania. Jeśli odpowiesz na pytanie dodatkowe znajdujące się na końcu ankiety, możesz wygrać jeden z trzech praktycznych zestawów gadżetów z logo TECH Sterowniki. Odpowiedzi zbieramy do 15 marca!

Nowa ankieta firmy TECH Sterowniki – do wygrania praktyczne gadżety

Krótka ankieta na temat efektywności pracy grzejników

Najnowsze badanie firmy TECH Sterowniki oferującej nowoczesne rozwiązania do sterowania ogrzewaniem dotyczy pracy grzejników, które wciąż cieszą się dużą popularnością w gospodarstwach mieszkalnych. Celem ankiety jest określenie aktualnej sytuacji, a także zdefiniowanie potrzeb użytkowników dotyczących wydajności pracy grzejników.

Ankieta zawiera w sumie kilkanaście pytań na temat codziennych nawyków, obsługi grzejników oraz kosztów ponoszonych za ogrzewanie. Większość pytań ma charakter zamknięty, a udzielenie odpowiedzi na nie to kwestia zaledwie kilku minut.

Aby przejść bezpośrednio do ankiety, wystarczy kliknąć link: https://www.techsterowniki.pl/blog/jak-efektywnie-pracuja-grzejniki-w-twoim-domu–ankieta

Zestaw gadżetów w zamian za odpowiedź na pytanie otwarte

W ankiecie na końcu znajduje się specjalne pytanie dodatkowe. Za udzielenie na nie odpowiedzi możesz zgarnąć pakiet gadżetów, takich jak plecak, koszulka, powerbank i kubek. A pytanie konkursowe brzmi: „Co w największym stopniu mogłoby Ci pomóc w efektywnym zarządzaniu ogrzewaniem”? Każdy, kto zdecyduje się podzielić swoimi przemyśleniami na ten temat, będzie brany pod uwagę w czasie wyboru trzech nagrodzonych osób.

Wyniki ankiety

Po zakończeniu badania i przyznaniu nagród, na blogu pojawi się wpis podsumowujący uzyskane wyniki. Biorąc udział w ankiecie, masz realny wpływ na to, jaki wyłoni się z badania. Będziesz mógł także zapoznać się z opinią i preferencjami innych internautów.

Gorąco zachęcamy do udziału! Pamiętaj, że masz czas do 15 marca.

Zapewniamy, że wszystkie udzielone odpowiedzi pozostaną anonimowe. Ze szczegółowym regulaminem ankiety możesz się zapoznać na stronie: https://www.techsterowniki.pl/blog/!uploads/regulamin_konkursu.pdf

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x