Rozmaitości i ciekawostki

Nowe pokolenie kultowych kamer samochodowych – Xblitz GO 2

Zima w tym roku jest ciemna, mokra i deszczowa, co może prowadzić do wypadków na drodze. Niska widoczność i niepewne drogi to przepis na stłuczkę. Czasami jednak trudno jest określić, kto doprowadził do zderzenia i może to doprowadzić do padnięcia niesłusznych oskarżeń. Aby zabezpieczyć się przed takimi problemami, warto zainwestować w kamerę samochodową.

Nowe pokolenie kultowych kamer samochodowych – Xblitz GO 2

Przykładem doskonałego wideorejestratora jest wprowadzona właśnie na rynek kamera Xblitz GO 2. Jest to kolejna model z popularnej serii Xblitz GO, który zachowuje wszystkie cechy które lubili właściciele poprzednich wersji i usprawnia wszystko, co się da. Jednym z takich ulepszeń jest zwiększenie rozdzielczości nagrywania do 2.7K z poprzedniego standardu FullHD, dzięki czemu na nagranych filmach można ujrzeć więcej szczegółów, takich jak tablice rejestracyjne innych pojazdów. Jakość ta jest możliwa dzięki wyposażeniu kamery samochodowej Xblitz GO 2 w wysokiej jakości procesor HiSilicon od Huawei, który zapewnia odpowiednio wysoką moc obliczeniową. Zastosowanie nowoczesnego kodeku H.265 sprawiło, że pliki wideo nie zajmują dużo miejsca w pamięci urządzenia mimo ich wielkiej rozdzielczości. Wideorejestrator obsługuje karty microSD o pojemności sięgającej do 256GB, dzięki czemu możesz nagrywać godziny materiału wideo zanim trzeba będzie zacząć nadpisywać najstarsze pliki nowymi.

Zachowano niewielkie rozmiary poprzednich modeli wideorejestratorów serii Xblitz GO. Urządzenie jest niewielkie i zmieści się bez problemu w twojej dłoni. Zasilanie jest dostarczane do urządzenia przez uchwyt ze złączem wielostykowym, dzięki czemu nie musisz walczyć z przewodem zasilania ilekroć chcesz zabrać kamerę ze sobą. Wystarczy jeden klik by odpiąć kamerę lub włożyć ją z powrotem na miejsce.

Nowe pokolenie kultowych kamer samochodowych – Xblitz GO 2

Jeżeli bardziej zależy ci na płynności nagrań niż ich wysokiej rozdzielczości, kamera samochodowa Xblitz GO 2 również jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Urządzenie te potrafi nagrywać filmy w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości FullHD. Możesz uchwycić każdy, nawet najdrobniejszy moment zdarzeń które mają miejsce na drodze. Niezaleznie od wybranego trybu nagrywania, obiektyw kamery samochodowej ma kąt widzenia wynoszący 140 stopni, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad zdarzeniami po obu stronach drogi.

Kamera samochodowa Xblitz GO 2 potrafi nagrywać materiał fimowy w nocy równie dobrze, co za dnia. Jest to możliwe dzięki pierścieniu diod na światło podczerwone które zdobią obiektyw urządzenia oraz wykorzystaniu nowoczesnego sensora Sony Starvis. Dodatkowo, do urządzenia można podłączyć zewnętrzny moduł GPS, dzięki któremu rejestruje ono nie tylko obraz wideo, ale również prędkość i położenie na mapie naszego pojazdu.

Kamerę samochodową Xblitz GO 2 można nabyć za 399,00 zł na stronie producenta.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x