r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

O rudej czarownicy i misiu uszatku, czyli o co w tej bajce chodzi?

Krąży po sieci piosenka, której akcja dzieje się w mieście Jaśle a główni bohaterowie są podobni do pewnych osób zasiadających we władzach.

Parodia, prowokacja a może żart… Posłuchajcie sami.

http://czarownica.z.jasla.patrz.pl

KK
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ext.._sit...
ext.._sit...
2024 lat temu

literówka: akcja a nie "akacja". Pozdrowienia

Ad
Ad
2024 lat temu

Tęskniłem za tym utworem

Bojący
Bojący
2024 lat temu

Czy można to słuchać, czy nie zostanę aresztowany ?:D

mieszkaniec
mieszkaniec
2024 lat temu

Szkoda że autorzy tej piosenki są tacy dowciapni bo troszkę im ten humor nie wyszedł a propo autorów to gratulacje bo słyszałem, że za tym utworem stoją min. Pan Pszczółka i pan Fotograf "Ludzi" szkoda mi ich bo inteligencją sięgnęli bruku bardzo to przykre no ale cóż nie każdy może pocieszyć się tym iż ma choć troszeczkę rozumu. A i na końcu gratulacje dla portalu bo widać Chłopaki że rozpoczęliście już „Kampanię Wyborczą” na zlecenie pewnego Krzykacza z Rady Miejskiej tylko szkoda że zniżacie się do jego poziomu inteligencji no ale cóż jaki Pan taki Kram.

....
....
2024 lat temu

oj ktoś tu ma bardzo wysokie mniemanie o sobie swojej inteligencji i podejścia do humoru chyba że to ktoś do kogo skierowana jest piosenka bo strasznie się unosi i bulwersuje….a moi zdaniem piosenka zarówno przed wyborami jaki i po okresie dotychczasowej władzy jest bardzo trafna jeśli chodzi o słowa ale cóż w cudzym oku kijek się zauważy ale w swoim belki to już nie 😛

Tadek - niejadek
Tadek - niejadek
2024 lat temu

Pan mieszkaniec coś za bardzo się uniósł przecież nikt mu nie kżw chodzić na portal zytać wiadomości czy słuchać piosenek zawsze może iść do kościoła albo włączyć Radio Maryja….:smilewinkgrin: A co do sięgania bruku brak dystansu do pewnych rzeczy i wydarzeń jest właśnie przykładem "sięgnięcia bruku".:bigrazz: Pozdrawiam wszystkich wyluzowanych i z dystansem do siebie i otoczenia !!!!:lol:

xargos
xargos
2024 lat temu

hm.. nowa wiejska przyśpiewka jasielska czy z tymi inklinacjami rustykalnymi aby nie przesadzacie?

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x