r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

O rudej czarownicy i misiu uszatku, czyli o co w tej bajce chodzi?

Krąży po sieci piosenka, której akcja dzieje się w mieście Jaśle a główni bohaterowie są podobni do pewnych osób zasiadających we władzach.

Parodia, prowokacja a może żart… Posłuchajcie sami.

http://czarownica.z.jasla.patrz.pl

KK
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
xargosTadek - niejadek....mieszkaniecBojący Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ext.._sit...
Gość
ext.._sit...

literówka: akcja a nie "akacja". Pozdrowienia

Ad
Gość
Ad

Tęskniłem za tym utworem

Bojący
Gość
Bojący

Czy można to słuchać, czy nie zostanę aresztowany ?:D

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Szkoda że autorzy tej piosenki są tacy dowciapni bo troszkę im ten humor nie wyszedł a propo autorów to gratulacje bo słyszałem, że za tym utworem stoją min. Pan Pszczółka i pan Fotograf "Ludzi" szkoda mi ich bo inteligencją sięgnęli bruku bardzo to przykre no ale cóż nie każdy może pocieszyć się tym iż ma choć troszeczkę rozumu. A i na końcu gratulacje dla portalu bo widać Chłopaki że rozpoczęliście już „Kampanię Wyborczą” na zlecenie pewnego Krzykacza z Rady Miejskiej tylko szkoda że zniżacie się do jego poziomu inteligencji no ale cóż jaki Pan taki Kram.

....
Gość
....

oj ktoś tu ma bardzo wysokie mniemanie o sobie swojej inteligencji i podejścia do humoru chyba że to ktoś do kogo skierowana jest piosenka bo strasznie się unosi i bulwersuje….a moi zdaniem piosenka zarówno przed wyborami jaki i po okresie dotychczasowej władzy jest bardzo trafna jeśli chodzi o słowa ale cóż w cudzym oku kijek się zauważy ale w swoim belki to już nie 😛

Tadek - niejadek
Gość
Tadek - niejadek

Pan mieszkaniec coś za bardzo się uniósł przecież nikt mu nie kżw chodzić na portal zytać wiadomości czy słuchać piosenek zawsze może iść do kościoła albo włączyć Radio Maryja….:smilewinkgrin: A co do sięgania bruku brak dystansu do pewnych rzeczy i wydarzeń jest właśnie przykładem "sięgnięcia bruku".:bigrazz: Pozdrawiam wszystkich wyluzowanych i z dystansem do siebie i otoczenia !!!!:lol:

xargos
Gość
xargos

hm.. nowa wiejska przyśpiewka jasielska czy z tymi inklinacjami rustykalnymi aby nie przesadzacie?

Close
X