Rozmaitości i ciekawostki

Opłacalny leasing? Kalkulator pomoże dobrać optymalne parametry umowy

Mimo że podstawowym atutem leasingu jest możliwość licznych odliczeń podatkowych, wiele osób ma obawy, czy stać je, aby wziąć auto w leasing. Kalkulator rat pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Volkswagen Financial Services oferuje Leasing EasyDrive, który cechuje się niskimi ratami. Przyjrzyj się tej ofercie bliżej!

Wygodny leasing – kalkulator zoptymalizuje miesięczne opłaty

Twórcom Leasingu EasyDrive zależało na tym, aby był on dostępny dla jak najszerszego grona klientów marki Volkswagen. Dlatego miesięczne raty są naprawdę niskie. Było to możliwe dzięki oparciu kredytu na obliczeniu, ile auto traci na wartości w trakcie trwania umowy leasingu, zamiast na pełnej wartości pojazdu. W efekcie spłacasz jedynie część ceny pierwotnej, dzięki czemu raty są nieporównanie niższe niż te w klasycznym leasingu. Jakie koszty miesięczne oferuje ten leasing? Kalkulator dostępny na stronie pomoże ci w wyliczeniach.

Raty leasingu na przykładzie

Nowy Volkswagen Polo z silnikiem o poj. 1.0 TSI, mocy 95 KM i z 5-stopniową skrzynią biegów, w wariancie wyposażenia Trendline kosztuje 54 890 zł. W Leasingu EasyDrive to auto możesz nabyć już od 283 zł netto miesięcznie. Wystarczy, że zdecydujesz się na następujące warunki umowy leasingowej:

– okres finansowania: 48 miesięcy,
– opłata wstępna: 30 proc. wartości samochodu,
– roczny limit przebiegu: 20 tys. km.

Bez opłaty wstępnej

Suwaki kalkulatora leasingu możesz ustawiać dowolnie i np. obniżyć opłatę wstępną lub całkowicie ją wyeliminować. W tym ostatnim wypadku, rata podskoczy do 595 zł netto, przy założeniu, że nie zmienisz pozostałych warunków leasingowej kalkulacji.

Dla tych, którzy planują dużo jeździć

Możesz podnieść roczny limit przejechanych kilometrów do 40 tys. Wtedy najniższa opłata miesięczna wyniesie cię 334 zł netto. Pozostałe warunki takiej umowy byłyby następujące:

– opłata wstępna: 30 procent,
– czas trwania leasingu: 24 miesiące.

Wyliczenia te to jedynie przykładowe możliwości kalkulatora Leasingu EasyDrive. Każdy, kogo przykłady te zainteresowały, powinien odwiedzić stronę internetową, poszukać modelu auta i kryteriów leasingu najbardziej odpowiadających jego preferencjom finansowym i możliwościom.

Leasing EasyDrive cechuje się niskimi ratami, co pozwala na podniesienie standardu leasingowanego pojazdu. Dzięki temu możesz w pełni cieszyć się z dobrodziejstw techniki oferowanej przez współczesne samochody. Warto też pamiętać, że krótki okres leasingu pozwala na częstszą zmianę użytkowanych aut na nowe modele.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x