Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Pomóż Przedszkolu Miejskiemu nr 9 w Jaśle odbudować plac zabaw

Podczas ubiegłorocznej powodzi, która nawiedziła Jasło, ucierpiał również plac zabaw zlokalizowany przy Przedszkolu Miejskim nr 3 w Jaśle przy ul. Szkolnej.

W ubiegłym roku przedszkole odwiedziła ekipa W11

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy prośbę od dyrekcji dotyczącą oddawania głosów na pracę konkursową. Zwycięstwo w konkursie pozwoli na odbudowę placu zabaw dla dzieci.

– Od dnia 26 sierpnia do 30 września 2011 praca konkursowa jest poddana głosowaniu internautów. Do drugiego etapu przejdą opisy projektów, na które internauci oddadzą największą ilość głosów.
Liczymy na solidarność Jaślan! Pamiętając o ponad 5 tysiącach głosów oddanych na PM9 kilka miesięcy temu podczas uczestnictwa w kampanii „Po stronie natury”, mamy nadzieję, że mieszkańcy naszego miasta wykażą się równie gorącym zainteresowaniem
– czytamy w wiadomości.

Oddaj głos!

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dawny rodzic
dawny rodzic
2024 lat temu

Jakieś 6 lat temu był festyn przedszkolny na plac zabaw, my rodzice zebralismy pare tysiecy a placu jak nie było tak nie ma do tej pory i nawet nie wiadomo no co te pieniadze poszly

obecny rodzic
obecny rodzic
2024 lat temu

obecnie wystarczy tylko głosować – gdyby wszyscy mieszkańcy Jasła wparli projekt – przedszkole miałoby nowy plac zabaw – tak nie wiele potrzeba !

przed i po
przed i po
2024 lat temu

Przed powodzią plac zabaw nie był w lepszym stanie niż jest teraz – po powodzi.

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x