Rozmaitości i ciekawostki

Poznaj horoskop tygodniowy, dla interesującego Cię znaku zodiaku, na okres 19 – 25 listopada 2020.

Dowiedz się, czy w niedalekiej przyszłości odnajdziesz miłość, czy zmierzasz w kierunku zmiany w swojej karierze lub jak zrównanie planet wpłynie na twoje spojrzenie na życie. Zawsze aktualny horoskop tygodniowy znajdziesz tutaj:  https://www.wrozbyonline.pl/Horoskop_tygodniowy

Poznaj horoskop tygodniowy, dla interesującego Cię znaku zodiaku, na okres 19 – 25 listopada 2020.

BARAN (21.03 – 20.04)

Pożądanie i miłość

Mars zachęci singli do flirtowania. Nie wstydź i rozmawiaj spontanicznie, jeśli tylko czujesz, że możecie mieć między sobą “chemię”.

Pary natomiast wniosą do swojego związku dużo rozmachu, będą chciały doświadczyć czegoś nowego i będą entuzjastycznie nastawione do wspólnych “projektów”.

Praca i finanse

W obecnej chwili jesteś najszybszym żyjącym człowiekiem. Masz perspektywę na duże możliwości i dogodną okazję by je wykorzystać. Dobrze poradzisz sobie z zarobieniem pieniędzy, jesteś tylko jesteś gotowa podjąć ryzyko. Pamięta jednak, aby nie działać lekkomyślnie. Pracując w zespole, zmotywujesz i pospieszysz wolniejszych kolegów.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Z Marsem w twoim własnym znaku, twój ognisty temperament jest szczególnie mocno aktywny. Masz wysoki poziom energii, który powinien zostać ukierunkowany ku większemu wyzwaniu w sporcie. Dzięki temu zaimponujesz lepszymi umiejętnościami. Niestety nie będzie Ci łatwo znaleźć ciszy i spokóju w wolnym czasie.

BYK (21.04 – 20.05)

Pożądanie i miłość

Wenus i Jowisz zapewniają singlom świetne możliwości do randkowania. Możesz spodziewać się, również, szczęśliwych zbiegów okoliczności i obiecujących wyniki biznesowych. Warto wyjść lub flirtować online.
Związki będą bardzo namiętne oraz parte dużym wzajemnym zrozumieniu.

Praca i finanse
W chwili obecnej masz tendencję do wydawania (zbyt) dużej ilości pieniędzy na ładne rzeczy. Skupiasz się na jakości, a to też może dodatkowo kosztować. To wspaniale, że jesteś bardzo kreatywna i odnosisz sukcesy w pracy. Wprowadzasz strukturę do swoich zadań, a tym samym zdejmujesz ze stołu stare sprawy.

Zdrowie i sprawność fizyczna
Jesteś w tej chwili bardzo zrelaksowana i robisz sobie tym wiele dobrego w wolnym czasie. Opieka, przerwy na odpoczynek i medytacja przyczyniają się do twojej dobrej kondycji. Lubisz też przebywać na świeżym powietrzu, długie spacery są przyjemnością.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Pożądanie i miłość

W związku chcesz nadać ton. Masz wiele nowych pomysłów na życie razem, ale ten czy inny pomysł nie idzie tak dobrze z twoim partnerem. Single nie idą na żadne kompromisy, a teraz polegają na całkowitej niezależności.

Praca i finanse
W tej chwili pniesz się do góry w pracy za pomocą solidnych argumentów i pewności siebie. Pracujesz efektywniej, gdy masz do dyspozycji własny dział. W zespole mogą jednak pojawić się niepokoje. Negocjując ceny i warunki umowy, wyglądaj fajnie i realizuj swoje pomysły.

Zdrowie i sprawność fizyczna
Twój wewnętrzny napęd działa idealnie, Słońce i Mars są twoim wymarzonym zespołem, jeśli chodzi o fitness. Potrzebujesz dużo akcji i bardzo dobrze znosisz stres i presję czasu –  cały czas pobijasz własne rekordy.

Chcesz dowiedzieć się więcej o horoskopie dla bliźniąt ? Zajrzyj tutaj  https://www.wrozbyonline.pl/horoskop/62/1/6/planet-a-znaki-zodiaku/bliznieta

RAK (22.06 – 22.07

Pożądanie i miłość

Single są obecnie mniej aktywne we flirtowaniu. Ich wielbiciele muszą zacząć od siebie, jeśli chcą iść z rakiem na randkę.

Związki  potrzebują więcej miłości i zrozumienia od swojego partnera i reagują bardziej wrażliwie. Nie bierzcie do siebie  niezgrabnych uwag.

Praca i finanse

Twoje trendy finansowe wyglądają obecnie bardzo dobrze. Ostrożnie obchodzisz się ze swoimi pieniędzmi, pilnujesz wydatków i wolisz inwestować w rzeczy, które zachowują swoją wartość. W pracy unikasz gorących dyskusji, ale jesteś na czele, gdy potrzebne są kreatywne pomysły.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Mars przechodzi do opozycji, więc może zabraknąć ci trochę pewności siebie. Wolisz się wyluzować i siedzieć wieczorem na kanapie przed telewizorem, niż biegać i załatwiać sprawy. Gotujesz i robisz to z dużą chęcią.

LEW (23.07 – 23.07)

Pożądanie i miłość

Single postawią na pełny atak. Nie będą chciały obejść się już bez kochanka i celowo wykorzystają swoich umiejętności uwodzenia. Spełni się marzenie o  ekscytującej randce, bo słońce i mars przyniosą szczęście. Pary też muszą być na posterunku. Seks i erotyzm są na pierwszym miejscu, ale równolegle toczyć się będą ożywione dyskusje.

Praca i finanse

Musiałabyś mieć jego zaufanie. Masz swój własny umysł i pracujesz naprawdę dobrze tylko wtedy, gdy możesz być liderem zespołu. Zdobądź odpowiedzialność, jesteś na to gotowa. Ale uważaj na zakupy. Wpadają ci w oko tylko najdroższe rzeczy.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Słońce i Mars poprawią twoją kondycję fizyczną i psychiczną. Teraz musisz ćwiczyć i korzystać z każdej okazji, aby to zrobić. Ale nie tylko wtedy – gdy uprawiasz sport, mobilizujesz także energię na wymagające projekty, takie jak remonty czy przebudowy.

PANNA (24.08 – 23.09)

Pożądanie i miłość

Single mają tak w tym tygodniu: na wszystkich portalach flirciarskich błyszczą świetnymi profilami i fajnymi komentarzami. Teraz jest czas by na nich zaistnieć!

W związku zgadzają się ze swoim partnerem, a także czuj się świetnie w łóżku. Związek stanie się silniejszy.

Praca i finanse

To wspaniały tydzień dla Twojej kariery i sukcesu. Aplikowanie do nowej pracy będzie bardzo obiecujące, a na rozmowie  świetnie zaprezentujesz swoje umiejętności. Bardzo ostrożnie obchodzisz się z pieniędzmi i korzystasz ze wszystkich możliwości, które gwarantują opłacalność.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Z Wenus u boku czujesz się całkowicie zrównoważona. Jest to harmonijny wpływ, który sprawia, że kwitniesz: Jeśli chodzi o charyzmę, będziesz w najlepszej formie. Opiekuńczy wpływ jest szczególnie dobry dla Ciebie, a Twoje trawienie jest lepsze niż zwykle.

WAGA (24.09 – 23.10)

Pożądanie i miłość

Słońce sprawia, że jesteś pewna siebie, a agresywny Mars, wprowadza “dynamit” do związku. Sprawy idą dobrze, jeśli znasz swoje ograniczenia i unikasz prowokacji. Nawet single mają teraz tendencję do przesadzania, kiedy uderzają w gaz. Chcą poimprezować bez opamiętania. Subtelny erotyzm przyniesie więcej…

Praca i finanse

W tym tygodniu potrzeba więcej dyplomacji i poczucia proporcji. Mars wnosi stres do twojej pracy, bo małe rzeczy cię powstrzymują przed wypłynięciem na szerokie wody. Im więcej cierpliwości i czasu poświęcisz, tym lepiej Ci pójdzie. Liczy się praca zespołowa, która przynosi więcej sukcesów, niż ta w pojedynkę. Wspaniałe jest to, że dobrze kontrolujesz swoje pieniądze.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Twój barometr wydajności nie jest w górnej skali. Dlatego nie wymagaj od siebie zbyt wiele i daj sobie na więcej wolnego czasu. Bardzo ważne: upewnij się, że jesz lekkie i starannie przygotowane jedzenie.

SKORPION (24.10 – 22.11)

Pożądanie i miłość

Pasja i romans odgrywają teraz ważną rolę. Pary coraz częściej poszukują fizycznej bliskości i są bardziej otwarte na nowe formy pożądania. Single zachowują się uwodzicielsko i sygnalizują swoją chęć na więcej podczas flirtowania. Muszą być teraz blisko siebie.

Praca i finanse

Merkury daje naprawdę dobrą czas pod względem postępów finansowych i uzyskanie większego bezpieczeństwa. Negocjujecie najlepsze warunki, bądźcie komunikatywni i elokwentni w negocjacjach. Wyglądasz na godnego zaufania i kompetentnego w oczach swoich klientów.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Teraz wiesz dokładnie, jak sprawić, by twoje ciało pasowało do jesieni: Kuchnia bogata w witaminy, regularne ćwiczenia i mnóstwo czasu na relaks są dla Ciebie rzeczą oczywistą. W ten sposób osiągniesz bardzo dobrą równowagę między pracą, a życiem prywatnym.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Pożądanie i miłość

Single są w rozochoconym nastroju. Mars doprowadza ich do stanu, w którym wędrują samotnie w kierunku obiektu pożądania. Ale to, co na początku wygląda na strzał w dziesiątkę, jest bardziej jak fatamorgana. Mars pozwala im dominować, więc mogą trochę “zwariować”, za to seks “na zgodę” dużo zrekompensuje.

Praca i finanse

Udaje ci się to, co zamierzałaś zrobić. Praca zespołowa również przynosi efekty, a motywacja jest bardzo wysoka. Finansowo, wiesz, dokąd zmierzasz. Mars sprawia, że jesteś agresywna i dość sprytna: umiejętnie negocjujesz i w razie potrzeby jesteś też nieugięta. Teraz do twojego kontrahenta należy pójście na ustępstwa.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Podoba ci się rola bohatera akcji, który w życiu codziennym, podejmuje kilka wyzwań jednocześnie. Mars naprawdę daje ci dużo energii. Jedyny problem polega na tym, że myślisz, że jesteś niezniszczalna nawet wtedy, gdy jesz i pijesz, i masz tendencję do tego, że za dużo sobie ze wszystkim pozwalasz.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Pożądanie i miłość

Cudownie wibruje Wenus – słodzi kochanie. Single flirtują, zakochują się i atakują. Pary wchodzą w swoje relację z dużą ilością uczuć i pogłębiają swoje życie intymne.

Praca i finanse

Merkury i Jowisz pomogą ci poradzić sobie z rutyną pracy. Działasz w sposób efektywny i niezawodny, w dużym skupieniu. Finansowo, masz dobre wyczucie tego, co jest warte twojego zachodu i targujesz się. W obszarze kreatywnym jesteś pełna genialnych pomysłów.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Twoja radość życia jest wielka. Wenus i Jowisz wykazują bardzo pozytywe położenie – czujesz to wyraźnie. Twoje pragnienie urozmaicenia, wypoczynku i wellness jest wielkie. Dbasz o siebie bardziej intensywnie. Jesteś mniej zmotywowana do uprawiania sportu, ale relaks jest dla Ciebie w tej chwili po prostu ważniejszy.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Pożądanie i miłość

Single wydają się być bardzo pewni siebie i charyzmatyczni. Wśród ich nowych wielbicieli jest również potencjalny partner. Pary można teraz spotkać prawie zawsze razem. Słońce i Mars wzmacniają więź i pomagają upiększyć codzienne życie, relacje i uwypuklić małe szczegóły szczególnymi, na których tobie zależy.

Praca i finanse

Silne wibracje słońca i Marsa sprawiają, że jesteś pewna siebie,a w pracy masz dużo odwagi. Szukasz nowych wyzwań i realizujesz wszystkie zadania. Finanse nadal pozostają trochę w tyle – może chwilowo zbyt wysokie oczekiwania. Luksus nie powinien przekraczać Twojego budżetu.

Zdrowie i sprawność fizyczna

jesteś pełna energii i przedsiębiorcza. Słońce i Mars zwiększają Twoj zapał do ćwiczeń oraz Twoje samopoczucie. Regularny trening i świadome odżywianie gwarantują ci dobrą kondycję. Ponadto, z łatwością przychodzi Ci dodawanie nowych wyzwań do swojego codziennego życia.

RYBY (20.02 – 20.03)

Pożądanie i miłość

Dla par liczy się teraz dobra rozmowa, czułość i zrozumienie. Nawet jeśli wasze opinie różnią się od siebie, spójność jest nadal ogromna.

Single natomiast, ufają trochę zbyt szybko. Łączą się w związki, ale powinni dać sobie trochę więcej czasu, zanim otworzą się na swojego nowego partnera.

Praca i finanse

Merkury i Jowisz zapewniły oznaki sukcesu. Zwłaszcza Twój rozwój finansowy wygląda bardzo pozytywnie. Możesz teraz licytować na trochę wyższym poziomie podczas negocji. Sprytna taktyka jest dla ciebie warta zachodu. W swojej pracy, celowo poruszasz się szybkim, lewym pasem.

Zdrowie i sprawność fizyczna

Twoje nerwy wydają się być zrobione ze stali. Masz dużo pewności siebie i pozytywną postawę. Z zapałem podchodzisz do swoich zadań i jesteś w wewnętrznie spokoju z samą sobą. W wolnym czasie lubisz być na świeżym powietrzu, tam najlepiej zignorować codzienność i przejść do relaksu.

Nasz horoskop tygodniowy nie wyczerpał wszystkich wątpliwości? Dopytaj naszego Eksperta na www.wróżbyonline.pl

Nie zwlekaj!

Materiał zewnętrzny

Pokaż więcej
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
alinka99
alinka99
3 lat temu

polecam wrozbitamateo.pl
chyba jeden z lepszych wróżbitów w polsce

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x