Rozmaitości i ciekawostki

Problemy z bukmacherem – 3 sytuacje, które wkurzają w zakładach bukmacherskich

Zakłady sportowe to sposób na rozrywkę i jeszcze bardziej emocjonujące śledzenie wydarzeń sportowych. Często zdarza się, że można wygrać dodatkowe pieniądze za prawidłowe obstawienie meczów. Niestety zdarza się, że rozrywka staje się denerwująca i to nie tylko za sprawą nieprawidłowego obstawiania. Często wina jest po stronie bukmachera, który mniej lub bardziej świadomie niszczy zabawę. Wśród najbardziej popularnych problemów znajdują się:

  • problem z wypłatą pieniędzy
  • nie przyznano Ci bonusu
  • zostałeś niesprawiedliwie potraktowany przez bukmachera

Problem z wypłatą pieniędzy za wygrane

Samo trafienie wyniku lub rezultatu wydarzeń sportowych nie daje jeszcze możliwości wypłaty środków. Często zakłady bukmacherskie mają tak skonstruowane regulaminy, że wypłata wygranej wcale nie jest taka łatwa. Wygrane sumy należy kilkukrotnie zagrać albo pojawiają się dodatkowe formalności czy obostrzenia, o których nie było mowy wcześniej. Wówczas w graczach narasta frustracja i mają wrażenie, że są oszukiwani.

Obiecany bonus – dlaczego nie dostałem?

Zakłady bukmacherskie zachęcają nowych klientów bonusami na start. Za wpłacenie określonej sumy pieniędzy, można otrzymać jej wielokrotność, albo pewną kwotę na próbę. Bonusy mają zachęcać także stałych graczy do kolejnych wpłat. Wszystko jest w porządku, jeśli rzeczywiście otrzymamy nasze pieniądze. Kiedy na naszym koncie nie pojawi się obiecana kwota albo jest ona mniejsza, niż zakładano, pojawia się niesmak.

Bukmacher traktuje Cię z góry

Próba reklamacji to pierwszy krok, na jaki decydują się klienci niezadowoleni z dwóch wyżej wymienionych przypadków. Na stronach bukmacherów łatwo znaleźć informacje o bonusach, ale znacznie lepiej ukryte są dane do kontaktu w sprawie reklamacji. Podobnie bywa w placówkach stacjonarnych, gdzie każdy z pracowników odsyła interesanta w inne miejsce. Jeśli już zdołamy zgłosić swój problem, nie zawsze możemy liczyć na odpowiednie traktowanie. Część z firm bukmacherskich ignoruje reklamacje albo traktuje z góry swoich niezadowolonych klientów.

Nie jesteś bez szans w walce z bukmacherem

Nie każda firma bukmacherska jest taka sama, a wymienione przypadki nie dotyczą każdego. Jeśli czujesz się bezradny i oszukany, wejdź na https://zapytajbukmachera.pl/. Na stronie możesz podzielić się z innymi użytkownikami swoimi problemami i zgłosić nieprawidłowości. Wyrazisz też opinie na ich temat. Jeśli z powodów technicznych leżących po stronie bukmachera nie możesz cieszyć się wygraną, to jest odpowiednie miejsce. Zajrzyj do serwisu i stań do walki z nieuczciwymi bukmacherami.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x