Rozmaitości i ciekawostki

Wybierz najlepszego dzielnicowego

Czy znacie Państwo swojego dzielnicowego? Czy macie do niego zaufanie? Państwa odpowiedzi m.in. na te pytania pozwolą wyłonić najlepszych spośród policjantów dzielnicowych. To ich praca w największym stopniu urzeczywistnia służebną rolę Policji wobec społeczeństwa.

W ubiegłych latach najlepsi dzielnicowi wyłaniani byli w konkursie, w którym oceniane były umiejętności i wiedza fachowa. Tym razem o wyborze najlepszych policjantów dzielnicowych zadecyduje społeczna ocena ich pracy. Najważniejsza będzie więc opinia Państwa, czyli społeczności, najbliżej której pracują dzielnicowi. To właśnie w Państwa ręce oddajemy specjalnie przygotowaną ankietę.

Ankieta dostępna będzie w formie drukowanej w jednostkach Policji na Podkarpaciu, ale również w punktach przyjęć interesantów, poczekalniach i recepcjach urzędów miast i gmin. Tam będzie ją można wypełnić i złożyć w wyznaczonym miejscu.

Elektroniczną formę ankiety można również pobrać na tej stronie (plik dostępny poniżej). Można ją wydrukować, wypełnić i zanieść do najbliższej jednostki Policji. Wypełnione ankiety będą przyjmowane przez najbliższe trzy miesiące (do połowy października).

Zachęcamy do wypełnienia ankiety i złożenia jej w jednostce Policji najbliższej miejsca zamieszkania!

KWP Rzeszów

Pliki do pobrania:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Land:PPOwodzenia zycze Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
POwodzenia zycze
Gość
POwodzenia zycze

najlepszy dzielnicowy to taki KTOREGO LUDZIE ZNAJA-wiedza jak sie z nim skontaktowac, ktorego mozna spotkac na spacerze i ktorego Kryminalisci boja sie jak ognia!

:P
Gość
:P

Obywatelu, Który Ofiarowałeś Państwu Swoje Ślepe Posłuszeństwo -zagłosuj

Land
Gość
Land

To biuro specjalnie przygotowane do zdjęcia.Biura, w których pracują dzielnicowi to najgorsze nory w mieście.

Close
X