Rozmaitości i ciekawostki

Wybierz najlepszego dzielnicowego

Czy znacie Państwo swojego dzielnicowego? Czy macie do niego zaufanie? Państwa odpowiedzi m.in. na te pytania pozwolą wyłonić najlepszych spośród policjantów dzielnicowych. To ich praca w największym stopniu urzeczywistnia służebną rolę Policji wobec społeczeństwa.

W ubiegłych latach najlepsi dzielnicowi wyłaniani byli w konkursie, w którym oceniane były umiejętności i wiedza fachowa. Tym razem o wyborze najlepszych policjantów dzielnicowych zadecyduje społeczna ocena ich pracy. Najważniejsza będzie więc opinia Państwa, czyli społeczności, najbliżej której pracują dzielnicowi. To właśnie w Państwa ręce oddajemy specjalnie przygotowaną ankietę.

Ankieta dostępna będzie w formie drukowanej w jednostkach Policji na Podkarpaciu, ale również w punktach przyjęć interesantów, poczekalniach i recepcjach urzędów miast i gmin. Tam będzie ją można wypełnić i złożyć w wyznaczonym miejscu.

Elektroniczną formę ankiety można również pobrać na tej stronie (plik dostępny poniżej). Można ją wydrukować, wypełnić i zanieść do najbliższej jednostki Policji. Wypełnione ankiety będą przyjmowane przez najbliższe trzy miesiące (do połowy października).

Zachęcamy do wypełnienia ankiety i złożenia jej w jednostce Policji najbliższej miejsca zamieszkania!

KWP Rzeszów

Pliki do pobrania:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
POwodzenia zycze
POwodzenia zycze
2024 lat temu

najlepszy dzielnicowy to taki KTOREGO LUDZIE ZNAJA-wiedza jak sie z nim skontaktowac, ktorego mozna spotkac na spacerze i ktorego Kryminalisci boja sie jak ognia!

:P
:P
2024 lat temu

Obywatelu, Który Ofiarowałeś Państwu Swoje Ślepe Posłuszeństwo -zagłosuj

Land
Land
2024 lat temu

To biuro specjalnie przygotowane do zdjęcia.Biura, w których pracują dzielnicowi to najgorsze nory w mieście.

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x