Rozmaitości i ciekawostki

Zaproszenia na ślub – jak i kiedy je sformułować?

Twoje zaproszenia ślubne są pierwszym spojrzeniem na styl Twojego ślubu. Dlatego już na samym początku nadaj ton swojej uroczystości i wybierz odpowiednie materiały piśmienne w stylu tego Wielkiego Dnia.

Zaproszenia na ślub - jak i kiedy je sformułować?
Zaproszenia na ślub - jak i kiedy je sformułować?

Od czego zacząć wybór zaproszeń ślubnych?

Po pierwsze, nie możesz zrobić niczego oficjalnego ze swoją papeterią ślubną, dopóki nie ustalisz daty ślubu, a właściwie do tego czasu, naprawdę nie możesz zorganizować zbyt wiele w ogóle. Po ustaleniu daty możesz zacząć. Zapoznaj się z internetowymi artykułami ślubnymi, które przyciągają wzrok. Zapytaj znajomych o rekomendacje, możesz też odwiedzić wystawy weselne, gdzie zazwyczaj wystawia się kilku dobrych projektantów ślubnych. Powinieneś pobrać próbki papeterii, zanim w końcu zdecydujesz się na konkretne zaproszenia na ślub, zwłaszcza jeśli chcesz coś naprawdę wyjątkowego.

Nie przekraczaj budżetu, zdecyduj, ile masz zamiar wydać i trzymaj się tego. Nie chcesz mieć skomplikowanych, ręcznie robionych zaproszeń ślubnych, kosztem budżetu na jedzenie, prawda?

Formułowanie zaproszeń ślubnych

Oczywiście imię i nazwisko pary młodej, data i miejsce ceremonii ślubnej i / lub przyjęcia muszą się znaleźć na zaproszeniach. Należy też jasno określić, czy goście są zaproszeni na ceremonię i przyjęcie, czy tylko na ceremonię. Musisz również poinformować każdego zaproszonego gościa, do kogo skierowane jest zaproszenie i czy może zabrać ze sobą osobę towarzyszącą. Dobrze jest też, jeśli zaproszenie pokazuje, czy wesele jest:

  • nieformalne,
  • formalne,
  • to kameralne spotkanie
  • to duża impreza.

Powinieneś określić wyraźny dress code – jeśli tego nie zrobisz, ludzie prawdopodobnie zaczną dzwonić i zawracać Ci głowę. Powinieneś wysłać jedno zaproszenie dla każdej pary i rodziny, chociaż jeśli starsi członkowie rodziny mieszkają z dala od domu, to uprzejmie jest wysłać im osobne zaproszenia ślubne.

Nie zapomnij o podziękowaniach dla gości!

To dobry pomysł, aby zamówić karty z podziękowaniami w tym samym czasie, co zaproszenia ślubne. Najlepiej, postaraj się napisać odręczną notatkę – nie musi być długa, ale musisz osobiście podziękować za otrzymane prezenty. Jeśli wysłali prezent i nie wzięli udziału w weselu, powinieneś jeszcze dodać, jak bardzo Ci przykro, że nie mogli dzielić z Tobą tego dnia i jak bardzo podoba Ci się podarek. Opracowanie dzięki https://zaproszenia-przemysl.pl oraz http://invitations-world.com

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x