r e k l a m a
Sport

4 liga: JKS Jarosław przyjażdża na Śniadeckich

Ligowa karuzela rozkręciła się na dobre, kolejne spotkanie już w najbliższą środę. Wówczas rozegrana zostanie IV kolejka IV ligi podkarpackiej, podczas której dojdzie do kilku naprawdę ciekawych pojedynków.

Jasielskich kibiców najbardziej interesować będzie ten na stadionie przy Śniadeckich, gdzie trzecia drużyna ligi Gamrat Czarni Jasło zmierzą się z aktualnym liderem JKS Jarosław. Drużyna gości w trzech rozegranych do tej pory spotkaniach zdobyła 7 punktów, strzelając siedem bramek a tracąc cztery. W ostatnim meczu na własnym boisku zremisowali z zespołem Crasnovii Krasne.

Nasz najbliższy rywal posiada mocny kadrowo zespół, któremu ton nadają zawodnicy pochodzący zza wschodniej granicy, na czele z aktualnym najlepszym strzelcem rozgrywek Adrijem Muzyczukiem.

Jarosławianie przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego stawiani byli w gronie głównych kandydatów do awansu do trzeciej ligi, a swoją dotychczasową postawą potwierdzają te przewidywania trenerów i działaczy podkarpackich klubów.

Piłkarze Gamrat Czarnych Jasło po wygraniu ostatniego meczu z Żurawianką Żurawica, zapowiadają ambitną walkę o następny komplet punktów przed własną publicznością. Czy powtórzą wynik wysokiego zwycięstwa z JKS-em na wiosnę 2009 roku? Korzystny rezultat w środę pozwoliłby zastąpić pokonanego na czele stawki w ligowej tabeli.

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17. Wszystkich kibiców zapraszamy na Śniadeckich, aby głośnym dopingiem ponieść swój zespół do kolejnego zwycięstwa.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
viking78zadowolony Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zadowolony
Gość
zadowolony

MYŚLAŁEM ŻE JAROSŁAW KACZYŃSKI ZNOWU ZAGOŚCI na szczęście nie.

viking78
Gość
viking78

W związku z ciągłymi opadami deszczu, jak również zalaniem murawy stadionu przy ulicy Śniadeckich 15 Zarząd Jasielskiego Klubu Sportowego w trosce o zdrowie zawodników, jak również mając na względzie niepotrzebne koszty podróży drużyny gości do Jasła odwołał zaplanowane na dzisiaj spotkanie mistrzowskie IV ligi podkarpackiej pomiędzy Gamrat Czarnymi Jasło a JKS-em Jarosław. Decyzję o przełożeniu meczu podjęto w porozumieniu z Prezesem Podkarpackiego ZPN-u Panem Kazimierzem Greniem.

Close
X