Judo i karateSport

5 medali dla podopiecznych trenera Czarneckiego na zawodach judo

W sobotę, 20 marca br. w Krakowie odbyła się I edycja GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY w Judo dzieci. Udział w zawodach zaznaczyła również ekipa UKS MOSiR Jasło, która wywalczyła bardzo dobre lokaty. Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny rywalizowały z chłopcami. Start w Krakowie był naprawdę bardzo udany dla naszych zawodników zważywszy na fakt, iż w zawodach udział wzięło 231 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski.

Na najwyższym stopniu podium stanęły Aleksandra Kaźmierczyk wygrywając kategorie wagową do 38 kilogramów, oraz Liliana Dyląg w kategorii wagowej do 46 kilogramów.

Srebrnym medalistą w wadze do 24 kilogramów został Michał Dubiel w tej samej kategorii brązowy medal wywalczył kolega klubowy Szymon Kaźmierczyk.

Na drugim stopniu podium, tocząc  walki z chłopcami i ulegając tylko w finale uplasowała się Barbara Śliwa w kategorii do 36 kilogramów.

Na piątej lokacie uplasowały się Mierzwa Kornelia w kategorii wagowej do 50 kilogramów jak i Motkowicz Julia w kategorii do 36 kilogramów.

Zważywszy na duży poziom rywalizacji na dorym bo siódmym miejscu uplasowała się Źrebiec Marlena w kategori wagowej do 30 kilogramów, gdzie toczyła walki z chłopcami.

W zawodach wzięli udział również młodzi adepci stawiający pierwsze kroki na zawodach. Pokazali się jak z najlepszej strony i są wielkie notowania na ich karierę zawodniczą.

W śród nowych zawodników wystąpili: Kachlik Zuzanna, Kachlik Gabriela, Śnieżek Paulina, Wiśniowicz Emilia, Wiśniowicz Iga, Junak Krystian, Cierlak Maja, Kielar Gabryś, Lejkowska Beata, Potępa Aleksandra, Wolsza Gabriela, Świstak Jakub, Hendzel Mateusz, Kopeć Kacper, Błasik Wiktor.

Serdecznie dziękuje wszystkim zawodnikom za wspaniałą postawę zawodniczą jak i wspaniałą waleczność podczas walk.