5 medali wywalczyli podopieczni trenera Michała Czarneckiego na zawodach judo

W dniu 24.10.2009r. w Krakowie odbyła się III edycja GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY w Judo dzieci. Udział w zawodach zaznaczyła również ekipa UKS MOSiR Jasło, która wywalczyła bardzo dobre lokaty. Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny rywalizowały z  chłopcami. Start w Krakowie był naprawdę bardzo udany dla naszych zawodników zważywszy na fakt, iż w zawodach udział wzięło 120 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski.

Złotym medalistą w  wadze do 24 kilogramów został Szymon Kaźmierczyk w tej samej kategorii brązowy medal wywalczyła Zuzanna Motkowicz  a kolega klubowy Michał Dubiel uplasował się na V miejscu.

Srebrny medal wywalczyła Aleksandra Dubiel w kategorii wagowej do 30 kilogramów.

Na trzecim stopniu podium zdobywając brązowy medal stanęła Aleksandra Niemiec w kategorii wagowej do 33 kilogramów. W tej samej kategorii wagowej o pechu może mówić  Julia Motkowicz  gdyż w pierwszej walce doznała kontuzji  i musiała się wycofać z dalszej rywalizacji.

Brązową medalistką w kategorii wagowej do 36 kilogramów została Barbara Śliwa. Jak również w tej samej wadze na piątym miejscu uplasował się Kamil Mierzwa startując  po raz pierwszy na zawodach

W wadze 39 kilogramów na bardzo dobrym V miejscu uplasowała się Aleksandra Kaźmierczyk.

W wadze do 45 kilogramów Kornelia Mierzwa wywalczyła piątą lokatę (startując po raz pierwszy na zawodach).

W kolejnych kategoriach wagowych bardzo dobrze zaprezentowali się:  Jakub Wesołowski w  wadze do 42 kilogramów zajmując IX lokatę. Natomiast w kategorii wagowej 62 kilogramów VII lokatę zdobył Szczepan Jurusik.