r e k l a m a
Sport

5 medali wywalczyli podopieczni trenera Michała Czarneckiego na zawodach judo

W dniu 24.10.2009r. w Krakowie odbyła się III edycja GRAND PRIX O PUCHAR BIAŁEJ GWIAZDY w Judo dzieci. Udział w zawodach zaznaczyła również ekipa UKS MOSiR Jasło, która wywalczyła bardzo dobre lokaty. Na uwagę zasługuje fakt, że dziewczyny rywalizowały z  chłopcami. Start w Krakowie był naprawdę bardzo udany dla naszych zawodników zważywszy na fakt, iż w zawodach udział wzięło 120 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całej Polski.

Złotym medalistą w  wadze do 24 kilogramów został Szymon Kaźmierczyk w tej samej kategorii brązowy medal wywalczyła Zuzanna Motkowicz  a kolega klubowy Michał Dubiel uplasował się na V miejscu.

Srebrny medal wywalczyła Aleksandra Dubiel w kategorii wagowej do 30 kilogramów.

Na trzecim stopniu podium zdobywając brązowy medal stanęła Aleksandra Niemiec w kategorii wagowej do 33 kilogramów. W tej samej kategorii wagowej o pechu może mówić  Julia Motkowicz  gdyż w pierwszej walce doznała kontuzji  i musiała się wycofać z dalszej rywalizacji.

Brązową medalistką w kategorii wagowej do 36 kilogramów została Barbara Śliwa. Jak również w tej samej wadze na piątym miejscu uplasował się Kamil Mierzwa startując  po raz pierwszy na zawodach

W wadze 39 kilogramów na bardzo dobrym V miejscu uplasowała się Aleksandra Kaźmierczyk.

W wadze do 45 kilogramów Kornelia Mierzwa wywalczyła piątą lokatę (startując po raz pierwszy na zawodach).

W kolejnych kategoriach wagowych bardzo dobrze zaprezentowali się:  Jakub Wesołowski w  wadze do 42 kilogramów zajmując IX lokatę. Natomiast w kategorii wagowej 62 kilogramów VII lokatę zdobył Szczepan Jurusik.

Michał Czarnecki

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
uczeń III klasy SP
uczeń III klasy SP
2024 lat temu

drogi panie Michale "zwarzywszy" piszemy przez "ż"

do uczeń
do uczeń
2024 lat temu

HAHAHAH

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x