Piłka nożnaSport

Były piłkarz jasielskiego klubu sportowego Jan Kosiek nie żyje

Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że zmarł wczoraj w rzeszowskim szpitalu Jan Kosiek, wieloletni piłkarz Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni, Ludowego Klubu Sportowego Czeluśnica, a także Klubu Sportowego Karpaty Krosno. Miał 55 lat.

Były piłkarz jasielskiego klubu sportowego Jana Kosiek nie żyje

Na początku sierpnia na stadionie w Jaśle odbył się mecz charytatywny, z którego całkowity dochód przekazany został na pomoc w leczeniu ciężko chorego kolegi i przyjaciela z boiska.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godzinie 15:30 od przejścia konduktu żałobnego z Domu Żałoby w Czeluśnicy do miejscowego Kościoła Parafialnego. Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie zmarłego na Cmentarz Parafialny.

Zarząd JKS Czarni 1910 Jasło, trenerzy, zawodnicy oraz Redakcja Portalu Jaslonet.pl,  składają kondolencje oraz wyrazy współczucia rodzinie zmarłego.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
2024 lat temu

Janek spoczywaj w pokoju. Graj w druzynie niebios.

Czarni Jasło
Czarni Jasło
2024 lat temu

Szczere kondolencje dal rodziny. Był świetnym zawodnikiem, grał w piłkę 40 lat. Grał w Czeluśnicy, Karpatach Krosno, oraz Czarnych Jasło, w latach 80 był jednym z najlepszych pomocników na podkarpaciu. Wielka strata, niech odpoczywa w pokoju wiecznym..

pan kleks
pan kleks
2024 lat temu

ŚP.JAN KOSIEK jeden z najlepszych pomocników w całej historii Czarnych Jasło.Takiego drugiego pomocnika w Czarnych już nie będzie.Niech spoczywa w pokoju.

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x