r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Były piłkarz jasielskiego klubu sportowego Jan Kosiek nie żyje

Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że zmarł wczoraj w rzeszowskim szpitalu Jan Kosiek, wieloletni piłkarz Jasielskiego Klubu Sportowego Czarni, Ludowego Klubu Sportowego Czeluśnica, a także Klubu Sportowego Karpaty Krosno. Miał 55 lat.

Były piłkarz jasielskiego klubu sportowego Jana Kosiek nie żyje

Na początku sierpnia na stadionie w Jaśle odbył się mecz charytatywny, z którego całkowity dochód przekazany został na pomoc w leczeniu ciężko chorego kolegi i przyjaciela z boiska.

Ceremonia pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek o godzinie 15:30 od przejścia konduktu żałobnego z Domu Żałoby w Czeluśnicy do miejscowego Kościoła Parafialnego. Po mszy świętej nastąpi odprowadzenie zmarłego na Cmentarz Parafialny.

Zarząd JKS Czarni 1910 Jasło, trenerzy, zawodnicy oraz Redakcja Portalu Jaslonet.pl,  składają kondolencje oraz wyrazy współczucia rodzinie zmarłego.

Czarni Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
pan kleksCzarni Jasłokibic Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kibic
Gość
kibic

Janek spoczywaj w pokoju. Graj w druzynie niebios.

Czarni Jasło
Gość
Czarni Jasło

Szczere kondolencje dal rodziny. Był świetnym zawodnikiem, grał w piłkę 40 lat. Grał w Czeluśnicy, Karpatach Krosno, oraz Czarnych Jasło, w latach 80 był jednym z najlepszych pomocników na podkarpaciu. Wielka strata, niech odpoczywa w pokoju wiecznym..

pan kleks
Gość
pan kleks

ŚP.JAN KOSIEK jeden z najlepszych pomocników w całej historii Czarnych Jasło.Takiego drugiego pomocnika w Czarnych już nie będzie.Niech spoczywa w pokoju.

Close
X