Czarni Jasło wypadli z Pucharu Polski

Tydzień temu w meczu pucharowym Czarni II Jasło ulegli Sali Sanok 3:0. W środowym spotkaniu podopieczni Marka Bukowskiego również nie poradzili sobie z drużyną z Sanoka. Tym samym Czarni ostatecznie odpadli z Pucharu Polski.

W spotkaniu zawodnicy Czarnych nie wypracowali sobie wielu okazji strzeleckich. Natomiast wspaniałą sytuację w czterdziestej trzeciej minucie wykorzystał Zajdel (Stal Sanok), gdy po jego strzale piłka otarła się o lewy słupek wpadając do bramki, bronionej przez Cyrana.

W drugiej połowie spotkania podopieczni Marka Bukowskiego mieli kilka dobrych okazji strzelacki, jednak wszystkie kończyły się udanymi interwencjami obrońców Stali Sanok.

Sanoczanie przypieczętowali zwycięstwo golem Kowalskiego w sześćdziesiątej siódmej minucie, który mocnym strzałem pokonał Cyrana.

Gamrat Czarni: Cyran – Matysik, Myśliwiec, Zygmunt, Kaszycki, Żuławski, Kukowski, Pokrywka, Wolski, Mędrek, Warchoł. Na zmiany wchodzili: Kurdziel, Bartuś, Ochwat.

Stal: Psioda – Szałankiewicz, Łuczka, Sumara, Kruszyński, Zajdel, Węgrzyn, Lorenc, Tabisz, Spaliński, Pańko oraz Kowalski.

Spotkanie rozegrano na sztucznej nawierzchni w Dukli.

Nie znamy jeszcze zespołów, które zmierzą się w meczu finałowym, powodem tego jest przełożone spotkanie pomiędzy Partyzantem Targowiska a Karpatami Krosno. Według planów spotkanie odbędzie się 23 czerwca.