r e k l a m a
Sport

Czarni nie dostaną walkoweru

Są dowody, że w meczu z Kolbuszowianką grało dwóch nieuprawnionych zawodników, potwierdza to Wydział Gier, ale mimo tego Czarni Jasło nie dostaną walkoweru.

fot. pap

Działaczom z Jasła zostaje tylko trybunał arbitrażowy w PKOL, jednak tam sprawa może się ciągnąć miesiącami.

Są winni i są ofiary

Jaślanie poruszają wszystkie instytucje. Sprawy prowadzone są nadal w Wydziale Gier, Wydziale Dyscypliny oraz w Prokuraturze Rejonowej w Kolbuszowej, ale szanse na utrzymanie się w IV lidze są zerowe.

Wiemy na pewno, że nieuprawnionym do gry w meczu w drużynie Kolbuszowianki był Grzegorz Wróblewski, zaś dostarczone przez jaślan dowody w postaci nagrania wideo jednoznacznie wskazują, że również Dawid Jamróz nie powinien grać.

Mimo jednoznacznych dowodów, po decyzji Związkowego Trybunału Piłkarskiego w Warszawie, siła argumentów Czarnych zmalała. Potwierdza to w rozmowie z dziennikarzami nowin24.pl – Tadeusz Butryn, przewodniczący Komisji Gier.

 – Jestem pewien, że nie wpłynie to na nasze rozstrzygnięcie, bo Związkowy Trybunał Piłkarski, o który oparła się sprawa, przyjął wykładnię, według której jaślanie mieli 48 godzin na zgłoszenie protestu po meczu, a nie zrobili tego. Nie ma więc znaczenia czy był jeden „lewy” zawodnik, czy dwóch.

Wojna o pietruszkę?

Jaślanom zostaje jedynie zwrócić się do Trybunału Arbitrażowego przy PKOL. Zanim jednak zapadnie decyzja, może minąć kilka miesięcy. Oczekiwanie Czarnych na decyzję w tej sprawie, na pewno zdezorganizowałoby rozgrywki ligowe, które rozpoczęły się w tą niedzielę

Przypomnijmy, że Czarni, postanowili nie brać udziału w rozgrywkach do momentu zakończenia sprawy. Czy jednak takie rozwiązanie, w obecnej sytuacji jakiej jest klub ma sens?

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jaśNormalność!!!kuralakiluck.plvv Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jarosław
Gość
jarosław

Trzeba było utrzymać się na boisku a nie kombinować teraz.Nie podoba się klasa "O" to za rok będzie klasa "B",gdyż drużyna ukarana trzema walkowerami zostaje zdegradowana o dwie klasy rozgrywkowe.Czyli druga drużyna Czarnych zagra w klasie "C".Piękne będą obchody 100-lecia klubu:no:

enero
Gość
enero

Bardzo dobra praca zarządu. Tak trzymać. Leśne dziadki aut z piłki i z OZPN-u.

nkwd
Gość
nkwd

Dziękujemy Wam Jasielscy działacze za trzecią ligę na stulecie klubu! Oby tak dalej !

vv
Gość
vv

panowie wam to już dziękujemy szkoda tylko pieniędzy z miasta i z Gamratu co na to wszystko p.Kurowska i p.Prezes Gamratu A.Czajka główni sponsorzy????

lakiluck.pl
Gość
lakiluck.pl

Trzeba grać w klasie,na którą się zasłużyło.
Punkty leżały na murawie.Chyba dziewięć meczów
przegranych u siebie i to ze szmacianką z
beniaminkami lig wiejskich,wstyd.
100-lecie klubu będzie bardzo uroczyste,sztandary,odznaczenia…:lol:B)

kura
Gość
kura

Drugi walkower za nami.Jeszcze tylko jeden i będą mecze z Technikiem Trzcinica.Brawo prezesy.Za 650,000 nie utrzymaliście drużyny w 4 lidze,gdzie Stal Sanok ma mniej i gra w 3!

Normalność!!!
Gość
Normalność!!!

O czym ty buraku piszesz?, jakie 650? chyba 350 a to jest różnica. I Czarni nie będą mieli walkowera to tak dla ciebie ażeby ci gębę zatkać.

jaś
Gość
jaś

do Normalność.Właśnie Czarni dostali drugi walkower.Teraz wystarczy jakaś bijatyka na stadionie i usunięcie kilku piłkarzy by zostali relegowani o dwie klasy niżej.Oczywiście jeżeli wyjdą w sobotę na mecz bo jeśli nie to:B klasa,B klasa-JKS.

Close
X