Czarni: remis w Krasnem, kontrowersyjny karny dla gospodarzy (foto)

Niedawno zakończyło się spotkanie Czarnych Jasło z Crasnovią Krasne, w ramach IV serii spotkań, w którym nastąpił podział punktów.

Czarni: remis w Krasnem, kontrowersyjny karny dla gospodarzy (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl

Pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych Roberta Hapa, wskazywała na dużą przewagę Czarnych Jasło. Już w piętnastej minucie po zamieszaniu podbramkowym Kukowski zdobył pierwszą bramkę dla gości (1:1). Pomimo usilnych starań zespół gości nie mógł pokonać bramkarza gospodarzy, który obronną ręką wychodził z groźnych akcji tworzonych przez gości.

W drugiej połowie jasielski zespół znacznie opadł na sile, co w rezultacie było widoczne na boisku. Na kwadrans przed końcem meczu, sędzia główny Witold Kwaśny dopatrzył się przewinienia Dariusza Bernackiego i podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Witold Baran (1:1). Pomimo prób zdobycia decydującej bramki przez jasielski zespół, obie drużyny musiały pogodzić się z podziałem punktów.

Zobacz fotorelację! (fot. Przemysław Janas)

Czarni: Kwiek – Setlak, Bernacki, Maczuga, Matysik (70′ Chrząszcz) – Wardęga (77′ Warchoł), Kukowski, Dziobek, Cempa, Brągiel – Bieniasz (90′ Żuraw).