Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Rozgrywki młodzieżowe: Czarni 99′ remisują z Igloopolem (foto)

Po zaciętych 60 minutach walki podopieczni Damiana Kardasia zdołali tylko zremisować z czwartym zespołem w ligowej tabeli – Igloopolem Dębicą.

Rozgrywki młodzieżowe (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Pierwsza połowa spotkania toczyła się głównie w środkowej części boiska, lecz bramkarze obu zespołów mieli kilka okazji do interwencji, jednak nie padła żadna bramka.

W pierwszych minutach drugiej odsłony przyjezdni wyszli na jednobramkowe prowadzenie po zamieszaniu na polu karnym Szostaka piłkę do bramki posłał jeden z Dębiczan. Na odpowiedź jaślan nie trzeba było długo czekać bramkę na wagę jednego punktu i utrzymania drugiej lokaty w ligowej tabeli zdobył  Mateusz Koś. Niestety jaślanom zabrakło szczęścia, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Warto przypomnieć, że w rundzie jesiennej Dębiczanie ulegli przed własną publicznością podopiecznym Damiana Kardasia 0:2.