Czarni u siebie znów wygrywają wysoko

W niedzielnym spotkaniu na stadionie przy ulicy Śniadeckich w Jaśle, Czarni pokonali lidera tabeli klasy krośnieńskiej GKS Krościenko W. Pustyny aż 8:0.

Różnicę w wyszkoleniu obu zespołów było widać od początku spotkania, jednak na gole kibicom przyszło czkać aż  do 43 min. Wtedy właśnie pierwszego gola w spotkaniu zdobył Warzocha.

Druga połowa meczu to już pełna dominacja Czarnych na boisku. W 52 min, wynik podwyższa Szalony, 4 min. później piłka wpada do siatki gości za sprawą Dziobka. Prowadzimy już 3:0.

Krościenko w 61 minucie pogrąża golem samobójczym Dubis.

To jednak nie koniec horroru gości. W 67 minucie piątego gola dla Czarnych zdobywa Dziobek, po nim dwukrotnie trafia Szalony w 70’ i 74’ (karny) tym samym zdobywając w meczu hat-tricka. Wynik spotkania ustanowił w 89’ Kukowski.

Po spotkaniu jedno jest pewne, Czarni na swoim boisku gromią przeciwników okręgówki. Pytanie tylko, czy zwycięską passę podtrzymają na boiskach rywali?

Aktualna tabela ligi okręgowej po prawej stronie.