Czarni w sparingach grają koncertowo

Kolejny sparing i kolejna wygrana. Tym razem podopieczni trenera Jerzego Daniło rozgromili Wisłok Strzyżów aż 5:1. Hattrickiem w spotkaniu popisał się Tłuściak.

Od początku mecz w Strzyżowie układał się po myśli Czarnych, już w 2 min. nasz zespół zdobywa bramkę. Na listę strzelców wpisuje się Damian Tłuściak. Napastnik Czarnych jeszcze dwukrotnie pokonał bramkarza gospodarzy, kolejno w 39’ i 42’  meczu.

Odpowiedzią strzyżowian był gol w 35 minucie zdobyty przez Marcina Piluta. Czarni w pierwszej połowie spotkania atakowali do końca i w 44 min, gola do szatni zdobył, najbardziej bramkostrzelny piłkarz naszej drużyny w sezonie 2008/2009, Tomasz  Dziobek.

Wynik meczu w Strzyżowie ustanowił w 84’ Michał Majewski. Wisłok Strzyżów – Czarni Jasło 1:5.

Skład obu drużyn

Czarni: Kwiek – Dziobek, Chrząszcz, Bernacki, Kosiba, Munia (Grzesiak), Żuławski, Warzocha (Pytlowany), Halz (Dubiel), Szalony (Majewski), Tłuściak (Kasprzyk).

Wisłok: Grzegorz Bober (31 Artur Zimny, 61 Michał Pilut, 71 Grzegorz Bober) – Damian Ziobro, Piotr Czerkowicz, Jacek Mocek, Bartosz Zięba – Kamil Draga (46 Bartłomiej Adamczyk), Damian Nykiel, Krzysztof Górecki (65 Kamil Wójcik), Paweł Pałys (46 Mateusz Włodyka) – Marcin Pilut, Jakub Fortuna (67 Kamil Draga).