Czarni wiceliderem okręgówki

Dwa punkty brakuje Czarnym Jasło do lidera okregówki Cosmosu Nowotaniec. Po dzisiejszym zwycięstwie jedno jest pewne, nie ma mocnych na podopiecznych trenera Daniło. W derbach powiatu jasielskiego Czarni pokonali Wisłoka Nowy Żmigród 1:2.

Jaślanie byli faworytem spotkania, ale na gole przyszło czekać kibicom do 25 min. Wtedy to bramkarza gospodarzy pokonał Szalony. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się prowadzeniem naszych.

Po zmianie stron gospodarze przycisnęli. Trud opłacił się i w 52 min. z rzutu wolnego bramkę na 1:1 zdobywa Semla. Wisłok tylko 4 minuty cieszył się z remisu, bo w 56’ drugiego gola dla Czarnych, ze stałego fragmentu gry zdobywa Bernacki.

Więcej bramek w meczu nie padło.

Zwycięstwo w Nowym Żmigrodzie i kolejne 3 punkty na koncie sprawiają, że Czarni zajmują drugie miejsce w tabeli, z dorobkiem 15 pkt. I do lidera tracą tylko dwa punkty.

Aktualna tabela ligowa po prawej stronie.