r e k l a m a
Sport

Czarni wychodzą na murawę V ligi

Po opuszczeniu dwóch meczów V ligi, Czarni Jasło przystępują do rozgrywek. Pierwszym przeciwnikiem JKS Czarnych Jasło będzie Górnik Strachocin, z którym przyjedzie się naszym zmierzyć na wyjeździe już w tą niedzielę 23 sierpnia.

O ile zawodnicy są przygotowani do gry w „okręgówce”, o tyle zarząd Czarnych nadal nie może się pogodzić z utratą IV ligi. W komunikacie na stronie zespołu czytamy:

 – Klub nasz walczył do ostatnich chwil o to aby  zespół mógł przystąpić do rozgrywek w IV lidze. Pomimo tego iż począwszy od Wydziału Gier, poprzez Komisję odwoławczą a skończywszy jak na razie na Trybunale Arbitrażowym przy PZPN w Warszawie nasze racje skrupulatnie zostały odrzucane bo „KOMUŚ” usilnie zależało na tym aby nie rozpatrzeć naszego odwołania gdyż skutkowało by to przyznaniem walkowera dla naszej drużyny oraz pozostaniem na IV ligowych boiskach. WG PZPN Rzeszów nie przyznając naszemu klubowi ewidentnego walkowera za grę „dwóch nieuprawnionych zawodników” stworzył swoisty precedens na Podkarpaciu, także w myśl rozumowania ludzi z WG gra dwóch nieuprawnionych zawodników nie skutkuje walkowerem i bez konsekwencji można taki proceder uprawiać – czytamy w komunikacie.

Zdaniem zarządu klubu jedyną słuszną decyzją w tej sytuacji jest przystąpienie do rozgrywek Ligii Okręgowej, prowadzonej przez OZPN Krosno i dochodzenie swoich praw w PKOL oraz na drodze sądowej.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

12
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
nie kibicvvurwijnogePıS-manlakiluck.pl Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PIS
Gość
PIS

Kiedy Czarni grają z LZS Kotań i Wyszowadka. To będą hity zesonu. Panie Czajka – Prezesie Gamratu – więcej pieniędzy dla Czarnych, Pani Kurowska – Burmistrz Miasta Jasła – więcej pieniędzy dla Czarnych. Gwiazdorzy Czarnych potrzebuja dużch zarobków.

vv
Gość
vv

zarząd winien za to wszystko odpowiedzieć

urwijnoge
Gość
urwijnoge

Sięgnęli dna na własne życzenie. Pretensje trzeba mieć do siebie. Wstyd, że w nazwie mają "Jasło".

PıS-man
Gość
PıS-man

No ı co cıenıasy?Strach przed C klasa.Hahahaha balwany.

lakiluck.pl
Gość
lakiluck.pl

Chyba tylko trybunał w Strasburbu pozostał. Naturalna selekcja wśród leśnych dziadków też… Sami wybieracie takich deb***…:yes:

lakiluck.pl
Gość
lakiluck.pl

Dziewięć meczów przegranych u siebie,mleko się
rozlało…a leśne dziadki swoją drogą…:yes::lol:

leś@jasło
Gość
leś@jasło

Od dawna wszyscy krzyczą,żeby wy*******ić
leśnych dziadków ze wszystkich zarządów PN,
a wy popieraliście "beton".Macie teraz
efekty,Lato,Lato,Lato czeka a nad latem…
:lol::yes:B)

enero
Gość
enero

Napewno ten "PIS" co napina sponsorów nie jest zdrowy . Kawał k… reszta dziada. Napina sytuacje aby zrobić większy zament. Wyłapać takich co prowokują i obrażają i dać ich w niebieskich szalikach na naszą trybunę na meczu Czarnych. Wtedy nie będą krytykować miasta, sponsorów i klubu.

jr
Gość
jr

PIS jak masz się głupio odzywać to lepiej zamilcz, zastąp prezesa Czarnych zobaczymy co ty zdziałasz.

Kula
Gość
Kula

PIS znowuż ty m…o i tu się angażujesz powinni ci odciąć internet bo normalnie strach.

wuju
Gość
wuju

Prawda jest taka, że każdy inny zespół dostałby bez problemu walkowera za ten mecz, ale niestety komuś zależało na tym żeby Czarni nie grali zbyt wysoko… W przyszłym sezonie gramy w IV lidze!

nie kibic
Gość
nie kibic

a ja myślałem,że w piłkę nożna gra się na boisku
a nie walcz o jakieś lipne walkowery .

Close
X