Sport

Czarni wychodzą na murawę V ligi

Po opuszczeniu dwóch meczów V ligi, Czarni Jasło przystępują do rozgrywek. Pierwszym przeciwnikiem JKS Czarnych Jasło będzie Górnik Strachocin, z którym przyjedzie się naszym zmierzyć na wyjeździe już w tą niedzielę 23 sierpnia.

O ile zawodnicy są przygotowani do gry w „okręgówce”, o tyle zarząd Czarnych nadal nie może się pogodzić z utratą IV ligi. W komunikacie na stronie zespołu czytamy:

 – Klub nasz walczył do ostatnich chwil o to aby  zespół mógł przystąpić do rozgrywek w IV lidze. Pomimo tego iż począwszy od Wydziału Gier, poprzez Komisję odwoławczą a skończywszy jak na razie na Trybunale Arbitrażowym przy PZPN w Warszawie nasze racje skrupulatnie zostały odrzucane bo „KOMUŚ” usilnie zależało na tym aby nie rozpatrzeć naszego odwołania gdyż skutkowało by to przyznaniem walkowera dla naszej drużyny oraz pozostaniem na IV ligowych boiskach. WG PZPN Rzeszów nie przyznając naszemu klubowi ewidentnego walkowera za grę „dwóch nieuprawnionych zawodników” stworzył swoisty precedens na Podkarpaciu, także w myśl rozumowania ludzi z WG gra dwóch nieuprawnionych zawodników nie skutkuje walkowerem i bez konsekwencji można taki proceder uprawiać – czytamy w komunikacie.

Zdaniem zarządu klubu jedyną słuszną decyzją w tej sytuacji jest przystąpienie do rozgrywek Ligii Okręgowej, prowadzonej przez OZPN Krosno i dochodzenie swoich praw w PKOL oraz na drodze sądowej.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
PIS
PIS
2024 lat temu

Kiedy Czarni grają z LZS Kotań i Wyszowadka. To będą hity zesonu. Panie Czajka – Prezesie Gamratu – więcej pieniędzy dla Czarnych, Pani Kurowska – Burmistrz Miasta Jasła – więcej pieniędzy dla Czarnych. Gwiazdorzy Czarnych potrzebuja dużch zarobków.

wuju
wuju
2024 lat temu

Prawda jest taka, że każdy inny zespół dostałby bez problemu walkowera za ten mecz, ale niestety komuś zależało na tym żeby Czarni nie grali zbyt wysoko… W przyszłym sezonie gramy w IV lidze!

Kula
Kula
2024 lat temu

PIS znowuż ty m…o i tu się angażujesz powinni ci odciąć internet bo normalnie strach.

jr
jr
2024 lat temu

PIS jak masz się głupio odzywać to lepiej zamilcz, zastąp prezesa Czarnych zobaczymy co ty zdziałasz.

enero
enero
2024 lat temu

Napewno ten "PIS" co napina sponsorów nie jest zdrowy . Kawał k… reszta dziada. Napina sytuacje aby zrobić większy zament. Wyłapać takich co prowokują i obrażają i dać ich w niebieskich szalikach na naszą trybunę na meczu Czarnych. Wtedy nie będą krytykować miasta, sponsorów i klubu.

leś@jasło
leś@jasło
2024 lat temu

Od dawna wszyscy krzyczą,żeby wy*******ić
leśnych dziadków ze wszystkich zarządów PN,
a wy popieraliście "beton".Macie teraz
efekty,Lato,Lato,Lato czeka a nad latem…
:lol::yes:B)

lakiluck.pl
lakiluck.pl
2024 lat temu

Dziewięć meczów przegranych u siebie,mleko się
rozlało…a leśne dziadki swoją drogą…:yes::lol:

lakiluck.pl
lakiluck.pl
2024 lat temu

Chyba tylko trybunał w Strasburbu pozostał. Naturalna selekcja wśród leśnych dziadków też… Sami wybieracie takich deb***…:yes:

PıS-man
PıS-man
2024 lat temu

No ı co cıenıasy?Strach przed C klasa.Hahahaha balwany.

urwijnoge
urwijnoge
2024 lat temu

Sięgnęli dna na własne życzenie. Pretensje trzeba mieć do siebie. Wstyd, że w nazwie mają "Jasło".

vv
vv
2024 lat temu

zarząd winien za to wszystko odpowiedzieć

nie kibic
nie kibic
2024 lat temu

a ja myślałem,że w piłkę nożna gra się na boisku
a nie walcz o jakieś lipne walkowery .

Back to top button
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x