r e k l a m a
Sport

Czwarte podejście do 1/4 Pucharu Polski

Czterokrotnie przenoszone spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski pomiędzy Czarnymi Jasło a Stalą Sanok odbędzie się w środę 9 czerwca.

Mecz zostanie rozegrany w Dukli, na boisku ze sztuczną nawierzchnią, gdyż w Jaśle na Śniadeckich nie ma warunków do przeprowadzenia pucharowego spotkania. 

Zawodnicy Czarnych mieli już okazję przetestować boisko w Dukli. Dwa dni temu rozgrywali tam spotkanie z Cosmosem Nowotaniec, wygrywając 10:0. Miejmy nadzieję, że podobny wynik padnie również w dzisiejszym spotkaniu.

Stal Sanok obecnie występuję na III ligowych boiskach i zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Do zakończenia rozgrywek pozostaje im tylko dwa spotkania.

Sytuacja Czarnych również przedstawia się nienajgorzej. W obecnej chwili znajdują się oni na pierwszej pozycji w tabeli z dorobkiem 72 punktów, mając aż 20 punktów przewagi nad drugim Orłem Pustyny. Strzelecką formę jaślanie pokazali w ostatnim spotkaniu z Cosmos Nowotaniec, wygrywając aż 10:0. Teraz przed Czarnymi ważny sprawdzian, który pokaże, czy jaślanie są na tyle mocni, aby walczyć z poważnymi drużynami. 

Zawody poprowadzą sędziowie: Guzik, Szelc, Wosiewicz  

Prognozy pogody przewidują słońce na środę, więc zapraszamy wszystkich kibiców do przyjazdu na boisko w Dukli, by kulturalnym dopingiem wesprzeć swój klub.

Spotkania ćwierćfinału Pucharu Polski:
Leśnik Baligród – Karpaty Krosno 0:1
Czarni II Jasło – Stal Sanok
Kotwica Korczyna – Czarni Jasło
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Partyzant Targowiska 

W tym samym dniu II zespół Czarnych wybierze się do Korczyny, by tam zmierzyć się w meczu pucharowym V ligową Kotwicą. Gospodarzom jutrzejszego widowiska grozi spadek do niższej klasy rozgrywek.

Oba spotkania rozegrane zostaną o godź 18.00

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x