Judo i karateSport

Dobre lokaty jasielskich judoków w Czechach

W dniach 13-14 luty 2010 roku  zawodnicy UKS ASW –JUDO JASŁO dzięki pomocy podkarpackiego związku judo uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju Judo „Czech Cup” w Hranicach. Skromna bo czteroosobowa ekipa naszych judoków wraz z trenerem uczestniczyła w tych zawodach drugi rok z rzędu. Do zawodów zgłoszono ponad 600 zawodniczek i zawodników z Czech, Słowacji, Słowenii, Ukrainy, Austrii, Węgier oraz Polski. Zawodnikom naszego klubu udało się wywalczyć dobre lokaty, zważywszy na fakt, iż oprócz Agnieszki Sobczyk reszta drużyny po raz pierwszy uczestniczyła w tak mocnym turnieju organizowanym prze Czeski Związek Judo.

Najlepiej w tych zawodach spisała się już wspomniana Agnieszka Sobczyk, która wywalczyła brązowy medal w kategorii wagowej do 70kg. Agnieszka uległa jedynie w walce półfinałowej reprezentantce Czech.  O brązowy medal zmierzyła się z zawodniczką ze Słowacji i okazała się bezkonkurencyjna dla swojej rywalki.

Dobrą, bo siódmą lokatę w swojej kategorii wagowej wywalczyła Karolina Myśliwiec w kategorii wagowej do 63kg. Natomiast dziewiąte miejsce w kategorii wagowej do 52kg wywalczyła Aleksandra Stanek.

Zarówno Karolina jak i Ola to zawodniczki, które trenują niespełna rok czasu i dla nich zdobycie tak wysokich pozycji w tym turnieju to dowód na to, że mają talent a swoją determinacja mogą jeszcze wiele osiągnąć w tym sporcie walki.

Nasz klub w zawodach reprezentował również Kamil Paprocki, który niestety przegrał w walkach eliminacyjnych w bardzo mocno obsadzonej kategorii wagowej do 50kg.

Gratulujemy naszym młodym zawodnikom dobrego występu i życzymy dalszych sukcesów na europejskich matach.

PCz.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
tolek
tolek
2024 lat temu

no i zajebiście ~! Gratulacje! Talent + dobry trener i są efekty 😀

domino
domino
2024 lat temu

Gratulacje dla Was i trenera jestescie super!!!:)

A
A
2024 lat temu

:bigeek: BRAWO DLA SOPLI !!!!! potwierdza swoje umiejętności i należny czarny pas ! super reprezentuje nasze miasto!!!

jo0annA
jo0annA
2024 lat temu

Świetnnie dziewczyny i Kmail 😀 :*

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x