Dwa pewne zwycięstwa w Międzynarodowym Turnieju

W sobotę (13.XII) na obiekcie halii sportowej MOSiR w Jaślę rozpoczął się Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Kadetów. W turnieju biorą udział zespoły: Tianjin Guang Xiang Volleyball Club (Chiny), SSKS „SPARTA” Sambor (Ukraina) oraz UKS „MOSiR” Jasło.

Pierwszy dzień turnieju przyniósł naszym siatkarzom dwa pewne zwycięstwa, czego dowodem jest to, że nie stracili oni żadnego seta. Obie konfrontacje, zarówno z zespołem z Ukrainy, jak i z Chin zakończyły się wynikiem 2:0 dla jasielskiego UKS. Natomiast w pojedynku pomiędzy chińskim Tianjin Guang Xiang Volleyball Club a ukraińskim SSKS „SPARTA” Sambor lepszym okazał się zespół z Ukrainy – kończąc mecz wynikiem 2:1 w setach.

Wyniki pierwszego dnia turnieju – Sobota, 13 grudnia 2008 r.

13:30  SSKS „SPARTA” Sambor – Tianjin Guang Xiang Volleyball Club 2:1
15:00  UKS „MOSiR” Jasło – SSKS „SPARTA” Sambor 2:0
16:30  Tianjin Guang Xiang Volleyball Club – UKS „MOSiR” Jasło 0:2

Już dziś odębdą się kolejne mecze Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Kadetów – terminarz poniżej.

Terminarz drugiego dnia turnieju – Niedziela, 14 grudnia 2008 r.
14:30  Tianjin Guang Xiang Volleyball Club – SSKS „SPARTA” Sambor
16:00  SSKS „SPARTA” Sambor – UKS „MOSiR” Jasło
17:30  UKS „MOSiR” Jasło – Tianjin Guang Xiang Volleyball Club
19:00  Zakończenie turnieju