r e k l a m a
Sport

Family Cup 2008

Za nami już druga edycja Amatorskich Mistrzostw Polski w Pływaniu z cyklu Family Cup 2008. W zmaganiach na Krytej Pływalni obiektu MOSiR w Jaśle można było zobaczyć starych, jak i młodych. Zarówno tych pierwszych, jak drugich połączyło jedno… pływanie.

WYNIKI – Ranking zawodów






>> Więcej zdjęć autorstwa Łukasza Dziury w FOTOALBUMI <<

RANKING ZAWODÓW

Przedszkolaki

dziewczynki
I miejsce – Roksana Ciborowska (Jasło)
II miejsce – Katarzyna Kozłowska (Jasło)
III miejsce – Oliwia Kopp (Myślenice)

chłopcy
I miejsce – Adam Czyżowicz (Jasło)
II miejsce – Dawid Bunal (Jasło)
II miejsce – Michał Pakuła (Jasło)

Klasa I-II

dziewczynki
I miejsce – Eliza Gryboś (Gorlice)
II miejsce – Diana Mruk (Jasło)
III miejsce – Julia Łukasik

chłopcy
I miejsce – Alan Ciborowski (Jasło)
II miejsce – Szymon Grzyb (Jasło)
III miejsce – Bolesław Kaim

Klasa III-IV

dziewczynki
I miejsce – Barbara Cembrzyńska (Gorlice)
II miejsce – Sylwia Brocławik (Jasło)
III miejsce – Julia Wrońska (Gorlice)

chłopcy
I miejsce – Natan Ciborowski (Pisz)
II miejsce – Karol Drozdowicz-Nita (Myślenice)
II miejsce – Mateuszowi Grabarzowi (Gorlice)

Klasa V-VI

dziewczynki
I miejsce – Joanna Pięta (Jasło)
II miejsce – Aleksandra Sterkowicz (Toki)
III miejsce – Kamila Skałba (Gorlice)

chłopcy
I miejsce – Jakub Madej (Jasło)
II miejsce – Hubert Ciborowski (Pisz)
III miejsce – Witold Soczek (Gorlice)

Gimnazjum

dziewczyny
I miejsce – Karolina Roman (Gorlice)
II miejsce – Anna Radwańska (Jasło)
III miejsce – Katarzyna Zborowska (Gorlice)

chłopcy
I miejsce – Bartłomiej Koś (Jasło) i Bartosz Gozdecki
III miejsce – Mateusz Kuciński (Toki)

Liceum

dziewczyny
I miejsce – Julia Hajto
II miejsce – Sabina Jędrysik (Strzyżów)
III miejsce – Anna Czernicka (Lublica)

chłopcy
I miejsce – Patryk Banaś (Jasło)
II miejsce – Rafał Becla (Jasło)
III miejsce – Kamil Kozioł (Jasło)

20-latkowie

I miejsce – Dawid Radwański  (Jasło)
II miejsce – Tomasz Śmietana (Czeluśnica)
III miejsce – Piotr Czernicki (Lublica)

30-latkowie

kobiety
I miejsce – Gabriela Ciborowska (Jasło)
II miejsce – Aneta Ciborowska (Pisz)
III miejsce – Katarzyna Grzyb (Jasło)

mężczyźni
I miejsce – Sebastian Ciborowski (Pisz)
II miejsce – Damian Ciborowski (Jasło)
III miejsce – Artur Kuryło (Wapienne)

40-latkowie

kobiety
I miejsce – Alina Ombach-Gargul
II miejsce – Renata Żygłowicz (Jasło)
III miejsce – Anna Bizoń (Jasło)

mężczyźni
I miejsce – Ryszard Majsiak (Jedlicze)
II miejsce – Dariusz Becla
III miejsce – Jarosław Ziara (Jasło)

60-latkowie

kobiety
I miejsce – Irena Ciborowska (Pisz)
II miejsce – Maria Mruk (Jasło)

chłopcy
I miejsce – Edward Zioła (Jasło)
II miejsce – Wojciech Krokowski (Jasło)
III miejsce – Waldemar Ciborowski (Pisz)

Sztafeta rodzinna

I miejsce – rodzina Ciborowskich (Pisz)
II miejsce – rodzina Ciborowskich (Jasło)
III miejsce – rodzina Radwańskich (Jasło)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
MartawielbicielA.W Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
A.W
Gość
A.W

Edward Zioła Gratki super 😛

wielbiciel
Gość
wielbiciel

fajnie że wygrałas Aniu Radwańska jesteś kochana cmok

Marta
Gość
Marta

Fajna impreza. Gratulacje.

Close
X