r e k l a m a
Sport

Gala MMA: Niedziałkowski pokonany. Zwycięstwo Agnieszki Sobczyk (foto)

Rafał Niedziałkowski z Jasła, który na swoim koncie ma jedno zwycięstwo przed publicznością w Jaśle, w dniu wczorajszym odbył drugą walkę w kategorii 93+. Tym razem jaślanin wszedł w szranki ze swoim niedoszłym przeciwnikiem, z którym miał walczyć w Jaśle – Wojciechem Bulińskim.

Gala MMA: Niedziałkowski pokonany! (fot. Łukasz Dziura, fotoinspiracje.com.pl)

Walka „Niedziała”, która odbyła się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie, w której zwycięską ręką wyszedł Wojciech Buliński. Walka pomiędzy tymi zawodnikami trwała dwie rundy.

Gala MMA: Niedziałkowski pokonany! (fot. Łukasz Dziura, fotoinspiracje.com.pl)

– Mój przeciwnik Wojciech Buliński był bardzo silnym zawodnikiem. Walka była bardzo ciężka. Wielki zawodnik, przez co nie mogłem go utrzymać na dystans – mówi Rafał Niedziałkowski z Jasła.

Zobacz fotorelację! (fot. Łukasz Dziura)

Ponadto w klatce wystąpiła także Agnieszka Sobczyk z Jasła, która pokonała w czasie 28 sekund przeciwniczkę Katarzynę Otok z Chorzowa. W K-1 wystąpiła Edyta Skrzyszowska z Jasła, która po sześciominutowej walce, przegrała z Anna Zachariasz z Targu Niepołomice.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz
Tomasz
2024 lat temu

Przegrał.. Ale co z tego! Ważne ze wyszedł na walkę a nie wystraszył się!
Piona!

zx
zx
2024 lat temu

a gdzie są fotki agi ???????????? i jakiś filmik jako jedyna z jasła wygrała a tu ani fotek ani filmiku z walki paranoja

Anonimowo
Anonimowo
2024 lat temu

Gratulacje dla Agnieszki!

eti
eti
2024 lat temu

(zx) dlatego bo to trwało kilka sekund i nikt nie zdązył zrobić ujęć tym bardziej że walak rozegrała sie pod samą siadką .

Bolec
Bolec
2024 lat temu

Zlał go jak synka

Jaślak
Jaślak
2024 lat temu

Niedziałowi wydawało się że będzie cwaniakował jak na chodniku w Jaśle albo pod Europą, ale troszkę się zdziwił….chłopie musisz się jeszcze dużo nauczyć

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x